تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۹ خرداد ساعت ۱۱:۸ بازدید: 227      نظرات: 0      کد مطلب: 19078
عملکرد فوتبالیست های کورد در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران

از پاس گل زیبای مدافع کرمانشاهی تا بدشانسی مهاجم پیرانشهری مقابل پرسپولیس


هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران با انجام 8 بازی برگزار شد و سقوط  تیم های پدیده مشهد و فجرسپاسی شیراز به لیگ دسته اول قطعی شد و پرسپولیس نیز نایب قهرمانی خود را مسجل کرد.
به گزارش اختصاصی هاژه اسپورت، عملکرد فوتبالیستهای کورد زبان تیمهای لیگ برتری را مانند هفته های قبل مرور خواهیم کرد:

استقلال
زبیر نیک نفس: هافبک کوردستانی تیم استقلال در دیدار این هفته آبی پوشان نود دقیقه کامل بازی کرد و در پایان نمره 6.75 را دریافت کرد. 
وریا غفوری: کاپیتان سنندجی آبی پوشان در این دیدار نیمکت نشین بود و از دقیقه 66 به بازی آمد. وی در پایان نمره عالی 6.66 را دریافت کرد.

پرسپولیس
محمد عمری: مهاجم کورد زبان ارومیه ای سرخپوشان پایتخت در دیدار این هفته این تیم نیمکت نشین بود و فرصت بازی پیدا نکرد.
مهدی مهدی خانی: مهاجم کرمانشاهی تیم پرسپولیس پس از مدت ها در دیدار این هفته این تیم روی نیمکت حضور داشت ولی فرصت بازی پیدا نکرد.

هوادار
آرام عباسی: مدافع سنندجی تیم هوادار در دیدار این هفته در لیست این تیم حضور نداشت و غایب بود.

فولاد خوزستان 
وحید حیدریه: مدافع کرمانشاهی تیم فولاد در دیدار این هفته تیمش نود دقیقه بازی کرد و موفق شد در دقیقه 67 روی ارسال ضربه کرنر زیبای خود، پاس گل دوم فولادی ها را برای حمید بوحمدان ارسال کند. وی در پایان نمره 6.98 را دریافت کرد.

آلومینیوم اراک 
مصطفی احمدی: هافبک بانه‌ای تیم آلومینیوم در ترکیب ثابت این تیم حضور داشت و نود دقیقه کامل بازی کرد. وی در پایان نمره 6.67 را دریافت کرد.
نیما درودی: مهاجم سنندجی تیم آلومینیوم در دیدار این هفته این تیم نود دقیقه کامل بازی کرد و دقیقه 56 تعویض و از بازی بیرون رفت. وی در پایان نمره 6.17 را دریافت کرد.
سعید مرادی: هافبک کرمانشاهی شماره 81 تیم اراکی در این دیدار غایب بود.

فجرسپاسی شیراز
سیروان قربانی: مدافع کامیارانی تیم فجرسپاسی در دیدار این هفته این تیم غایب بود.

شهرخودرو مشهد 
فردین رابط: مهاجم پیرانشهری تیم شهرخودرو در دیدار این هفته تیمش نود دقیقه به طور ثابت بازی کرد. وی در دقیقه 49 تا آستانه گلزنی نیز پیش رفت ولی ضربه سر او با بدشانسی از بالای دروازه با اختلافی اندک به بیرون رفت و در پایان نمره 6.36 را دریافت کرد.

ذوب آهن اصفهان 
امیر شبانی: هافبک دفاعی کرمانشاهی تیم ذوب آهن اصفهان در دیدار این هفته این تیم نیمکت نشین بود و فرصت بازی پیدا نکرد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد