تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۲۱ خرداد ساعت ۱۸:۱۱ بازدید: 517      نظرات: 0      کد مطلب: 19233

شانزدهمین هفته فیلم و عکس مهاباد برگزار می‌گردد


رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد،گفت: 17عکاس و 22فیلمساز در شانزدهمین هفته فیلم و عکس مهاباد،در شکل غیر رقابتی حضور دارند.

"رحیم بایزیدی" با اعلام این خبر افزود:17عکاس با 19 قطعه عکس با موضوعات،کودک،طبیعت،مردم نگاری،طبیعت،پرتره و غیره در بخش گروهی نمایشگاه حضور دارند.

رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد،تصریح کرد:از مجموع 245قطعه عکس از 35عکاس 19 قطعه عکس از 17 عکاس در نمایشگاه گروهی شانزدهمین هفته فیلم و عکس مشارکت دارند .

"بایزیدی" همچنین بیان کرد: در بخش فیلم 24 فیلم تولیدی دفتر در دوسال گذشته از 22 فیلمساز نیز در این رویداد فرهنگی حضور دارند.

وی ادامه داد:از مجموع تولیدات 20 فیلم داساتانی و 4 فیلم مستند هستند که در طول دو روز برگزاری در چهار سانس مختلف نمایش داده می شوند .

رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد،تصریح کرد: افتتاحیه شانزدهمین هفته فیلم و عکس روز یکشنبه ساعت 10صبح با افتتاح نمایشگاه عکس در مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان شروع و نمایش فیلم ها نیز در ساعت 11 قبل از ظهر در سالن آمفی تئاتر ارشاد نمایش داده می شود.

وی اشاره کرد،نشست کارگاه تخصصی در حوزه هنر بصری،جلسات نقد و بررسی فیلم ها با حضور کارشناسان ،اکران فیلم های منتخب جشنواره ملی از جمله برنامه های جانبی شانزدهمین هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان مهاباد است.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد