تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۲۸ خرداد ساعت ۹:۳۱ بازدید: 684      نظرات: 0      کد مطلب: 19325

راهنمای خرید کولر آبی 

قیمت کولر آبی دست‌کم ۹۰۰ هزار تومان است. کولر‌های آبی با حجم موتور دو هزار و ۸۰۰ برای استفاده در محیط‌های زیر ۵۰ متر مناسب هستند و با این قیمت در بازار حضور دارند. برای خانه یا هر محیطی با متراژ بالای ۱۲۰ متر خرید مدل‌های هفت هزار توصیه می‌شود و برای آن‌ها باید حداقل پنج میلیون تومان پرداخت کرد. به‌جز کولر‌های آبی پوشالی مدل‌های سلولوزی در بازار به‌خاطر مصرف انرژی کمتر و بازدهی بیشتر، گران‌تر فروخته می‌شوند. کولر آبی آبسال با حجم هفت هزار، شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و در بازار قیمت کولر آبی سلولوزی هفت هزار برند انرژی به ۱۵ میلیون تومان رسیده است.

قیمت کولر آبی کوچک جنرال با حجم دو هزار و ۸۰۰، حدود ۹۰۰ هزار تومان است. این کولر‌ها برای محیط‌های زیر ۵۰ متر توصیه می‌شوند و کولر آبی جنرال با حجم دو هزار و ۸۰۰ به‌همراه کنترل در بازار با این قیمت فروخته می‌شود. وزن این کولر تقریبا ۱۰ کیلوگرم و رنگ آن سفید است. کولر آبی جنرال پویا مدل GP-۲۸۰۰ یکی دیگر از ارزان‌ترین گزینه‌ها برای خرید کولر آبی در بازار محسوب می‌شود و در حال حاضر قیمت آن حدود ۹۸۰ هزار تومان است. قیمت کولر آبی سپهرالکتریک با حجم دو هزار و ۸۰۰ در همین بازه قرار می‌گیرد و فروشنده‌ها در بازار بابت این مدل حدود یک میلیون تومان دریافت می‌کنند. این ارقام کف قیمت کولر آبی با حجم دو هزار و ۸۰۰ به‌شمار می‌رود وگرنه قیمت کولر آبی سلولزی شرکت انرژی با ظرفیت دو هزار و ۸۰۰ به حدود سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت کولر آبی با ظرفیت سه هزار و ۵۰۰ دست‌کم دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. کولر آبی سه هزار و ۵۰۰ شرکت جنرال، جنرال استیل و آذر درخشان با این قیمت فروخته می‌شوند. این کولر‌ها گزینه مناسبی برای محیط‌های ۵۰ تا ۷۰ متر به‌شمار می‌روند و وزن آن‌ها معمولا بین ۴۰ تا ۵۰ کیلوگرم است. کولر آبی موتوژن با ظرفیت سه هزار و ۵۰۰ و با قیمت سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. اگر خریدار کولر آبی آبسال با حجم سه هزار و ۵۰۰ باشید، احتمالا حدود چهار میلیون و ۳۰۰ هزار تومان از شما می‌گیرند و محصول سپهر‌الکتریک را با همین قیمت می‌فروشند. همچنین کولر آبی سلولوزی از برند انرژی با قیمت شش میلیون و ۷۰۰ هزار تومان یکی از گران‌ترین کولر‌های آبی با حجم دو هزار و ۸۰۰ محسوب می‌شود.

قیمت کولر آبی با حجم پنج هزار گاهی به ۱۰ میلیون تومان می‌رسد. این کولر‌ها برای استفاده در محیط‌ها ۷۰ تا ۱۲۰ متر توصیه می‌شوند، وزن آن‌ها تقریبا ۷۰، ۸۰ کیلوگرم است و مدل EC۰۵۵۰ برند انرژی با قیمت ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان یکی از گران‌ترین کولر‌های آبی با حجم پنج هزار به شمار می‌رود. قیمت کولر آبی سپهرالکتریک با حجم پنج هزار که از نظر فروشنده‌ها یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های بازار است، حدود پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و کف قیمت کولر آبی با حجم پنج هزار در بازار به سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است. کولر آبی جنرال با حجم پنج هزار تقریبا با این قیمت فروخته می‌شود.

قیمت کولر آبی با حجم هفت هزار حداقل پنج میلیون تومان است و حداکثر به ۱۵ میلیون تومان می‌رسد. کولر آبی جنرال با حجم هفت هزار که مناسب محیط‌های بزرگتر از ۱۲۰ متر است، با قیمت پنج میلیون تومان فروخته می‌شود و یکی از ارزان‌ترین مدل‌ها در این رده به‌شمار می‌رود. در طرف مقابل کولر سلولزی شرکت انرژی با قیمت ۱۵ میلیون تومان گران‌ترین گزینه محسوب می‌شود. درحال حاضر کولر آبی هفت هزار شرکت‌های آبسال و سپهرالکتریک که از مدل‌های پرفروش بازار هستند، حدود شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. گران‌ترین کولر‌های آبی درحال حاضر نزدیک ۷۰ میلیون تومان فروخته می‌شوند. حجم موتور این کولر‌های سلولوزی ۲۵ هزار است و محصول برند انرژی به‌شمار می‌روند مدل‌های ۱۸ هزار و ۱۱ هزار این برند به‌ترتیب ۵۴ و ۲۶ میلیون تومان فروخته می‌شوند.

 

قیمت انواع کولر آبی در بازار

برند

حجم

قیمت

جنرال

دو هزار و ۸۰۰

۹۰۰ هزار تومان

سپهرالکتریک

دو هزار و ۸۰۰

یک میلیون تومان

انرژی (سلولوزی)

دو هزار و ۸۰۰

سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

آذر درخشان

سه هزار و ۵۰۰

دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

آبسال

سه هزار و ۵۰۰

چهار میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

انرژی (سلولوزی)

سه هزار و ۵۰۰

شش میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

جنرال           

پنج هزار

سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

سپهرالکتریک

پنج هزار

پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

انرژی (سلولوزی)

پنج هزار

۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

جنرال

هفت هزار

پنج میلیون تومان

آبسال

هفت هزار

شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

انرژی (سلولوزی)

هفت هزار

۱۵ میلیون تومان

انرژی (سلولوزی)

۱۱ هزار

۲۶ میلیون تومان

انرژی (سلولوزی   ( 

۱۸ هزار

۵۴ میلیون تومان

انرژی (سلولوزی)    

۲۵ هزار

۷۰ میلیون تومان

 برچسب ها: کولر آبی

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد