تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۳۱ خرداد ساعت ۹:۵۵ بازدید: 923      نظرات: 0      کد مطلب: 19386

«برادران لیلا» رسما توقیف شد


به گزارش هاژه، فیلم سینمایی برادران لیلا، جدیدترین ساخته سعید روستایی که در جشنواره کن نیز حضور داشت، از سوی سازمان سینمایی کشور رسما توقیف شد.

پیشتر چند رسانه در کشور، از توقیف فیلم برادران لیلا بدلیل رفتار نوید محمدزاده با همسرش فرشته حسینی خبر دادند و بعدها عدم صدور مجوز از سوی سازمان سینمایی را یکی از دلایل توقیف این فیلم اعلام کردند.
سعید روستایی کارگردان این اثر در واکنش به اخبار منتشر شده گفت: فیلم از نظر قانونی هیچ مشکلی نداشته و با تایید سازمان سینمایی فیلم برادران لیلا به جشنواره راه‌یافته است.
روز گذشته  در همین رابطه، سازمان سینمایی اعلام کرد: پروانه نمایش فیلم سینمایی "برادران لیلا" به دلیل تخلفات و سرپیچی از مقررات از سوی تهیه‌کننده و کارگردان آن صادر نمی‌شود.

اداره نظارت بر عرضه و نمایش فیلم سازمان سینمایی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پروانه نمایش فیلم سینمایی"برادران لیلا" به دلیل تخلفات و سرپیچی از مقررات صادر نمی‌شود.

جدیدترین فیلم سعید روستایی با بازی سعید پورصمیمی، ترانه علیدوستی، پیمان معادی، نوید محمدزاده، فرهاد اصلانی و...در جشنواره کن جایزه فیپرشی را دریافت کرد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد