تاريخ: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۱ تير ساعت ۸:۳۲ بازدید: 160      نظرات: 0      کد مطلب: 19399

۳۱ کیلوگرم تریاک در ارومیه کشف شد


به گزارش هاژه به نقل از ایرنا، رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: ۳۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در ارومیه با عملیات ضربتی پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان، کشف و ضبط شد.
سرهنگ ابراهیم جلیل پناه روز سه‌شنبه افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، با انجام کار اطلاعاتی شبانه روزی و بهره گیری از شیوه‌های نوین پلیسی از فعالیت اشخاصی که در زمینه قاچاق مواد مخدر در "ارومیه" فعالیت داشتند مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران با تشکیل چندین اکیپ ضمن هماهنگی با مقام قضایی نسبت به شناسایی متهمان اقدام و با اشراف اطلاعاتی یک دستگاه خودروی سمند را در مسیر " ارومیه- سلماس را  توقیف کردند.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: در بازرسی از خودرو مقدار ۳۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.
سرهنگ جلیل پناه بیان کرد: در این راستا ۲ متهم دستگیر و یک دستگاه  خودرو(سمند) نیز توقیف که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
وی با تقدیر از همکاری خوب و به موقع مردم با پلیس، گفت: خادمان مردم در انتظامی در جهت ارتقاء احساس امنیت در بین شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد