تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۲ تير ساعت ۲۳:۷ بازدید: 1483      نظرات: 2      کد مطلب: 19427

کشف انبار احتکار کالاهای اساسی در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی مهاباد از کشف انبار احتکار کالاهای اساسی در این شهرستان به ارزش حدود 800 میلیون تومان خبر داد.
 سرهنگ محمد توحیدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر دپو و نگهداری مقادیر قابل توجهی برنج، روغن، ماکارونی، رب گوجه فرنگی، پودر لباسشویی و سایر اقلام اساسی توسط شخصی در یک باب انباری در سطح شهرستان بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: با اشراف اطلاعاتی ماموران موفق به شناسایی محل دپوی کالای اساسی شده و با هماهنگی مرجع قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه، در بازرسی از انبار شناسایی شده، 15 تن برنج، هزار و 128 حلبی روغن جامد 5 کیلیویی، 985 عدد روغن مایع، 400 کیلوگرم چای، 6 هزار و 105 بسته ماکارونی و 3 هزار و 584 عدد حلبی رب گوجه فرنگی که به صورت غیرمجاز دپو شده بودند ر ا کشف کردند.
سرهنگ توحیدی تصریح کرد: برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش تقریبی کالاهای کشف شده 800 میلیون تومان برآورد شده و در این خصوص یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
سرهنگ توحیدی از شهروندان خواست که در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر مجاز در قالب احتکار کالا و یا تهیه و توزیع کالاهای قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

2
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۱/۴/۳
سلام وقت بخیر چیزهای که کشف میشن چه میشه؟ معلوم نیست به مردم هم فروخته نمیشه دوباره به مجرم تحویل داده میشه
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۱/۴/۳
110 هیچ به محل تشریف نمی اید

نظر خود را براي ما ارسال كنيد