تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۴ تير ساعت ۱۳:۳۰ بازدید: 524      نظرات: 0      کد مطلب: 19450

دستگیری قاتل 21ساله در کرمانشاه


به گزارش پایگاه خبری هاژه، رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری قاتل فراری ۲۱ ساله با تلاش ماموران پلیس در منطقه درود فرامان خبر داد. 
 
 سرهنگ «علی کرمی» اظهار داشت: پس از وقوع یک مورد درگیری مسلحانه واقع در کوه های روستای شیرازی منطقه درود فرامان که منجر به قتل جوان ۳۱ ساله و زخمی شدن مرد ۴۵ ساله ای شد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: در تحقیقات پلیس آگاهی مشخص شد قاتل فراری که ۲۱ ساله است پس از ارتکاب جنایت از استان خارج به یکی از شهرهای مرکزی کشور گریخته است.
سرهنگ کرمی افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی در حالی که برای شناسایی مخفیگاه قاتل فراری تلاش می کردند مطلع شدند وی به زادگاهش بازگشته و در داخل کوه های منطقه دردود فرامان مخفی شده است.
رئیس پلیس آگاهی استان ادامه داد: با دریافت این اطلاعات، کاراگاهان موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل متواری شده و دو تیم مجرب از کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی و اداره اطلاعات جنایی به همراه تیم هایی از پلیس یگان ویژه به محل اعزام شدند.
وی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس پس از حضور در محل و در حالی که قاتل متواری به سوی آن ها تیراندازی می کرد، در نهایت موفق شدند این فرد را با شلیک گلوله به پایش دستگیر کنند.
سرهنگ کرمی ادامه داد: ماموران در ادامه موفق به کشف یک قبضه سلاح کلاشینکف، به همراه چهار تیغه خشاب و ۱۰۰ عدد گلوله جنگی و یک ثوب سینه خشاب شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان در پایان با اشاره به انتقال قاتل فراری به مراکز درمانی، گفت: این فرد در بازجویی های ابتدایی به ارتکاب قتل اعتراف کرد./ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد