تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۴ تير ساعت ۱۹:۵۴ بازدید: 1071      نظرات: 0      کد مطلب: 19461

چراغ سبز جواد نکونام؛ وریا را برای فولاد می‌خواهم اما ...!


سرمربی فولاد خوزستان در مصاحبه دیروز خود ضمن پاسخ به چرایی رد پیشنهاد استقلال، از احتمال جذب وریا غفوری کاپیتان کوردستانی استقلال خبر داد.

به گزارش هاژه اسپورت، وریا غفوری کاپیتان استقلال یکی از بازیکنانی است که قراردادش با استقلال به پایان رسیده و مسیر آینده فوتبالی او مشخص نیست. هر چند که غفوری خود علاقه‌مند به ادامه حضور در استقلال و خداحافظی با این پیراهن این تیم از میادین است اما هنوز تماسی از سوی مدیران باشگاه با کاپیتان آبی‌پوشان گرفته نشده است تا آینده او در هاله‌ای از ابهام باشد. باشگاه فولاد که هدایت آن برعهده جواد نکونام است، به دنبال جذب کاپیتان  سنندجی استقلال بوده و در این زمینه گفت‌وگوهایی میان طرفین انجام شده است. هر چند که همانطور که گفته شد، اولویت وریا غفوری ادامه همکاری با استقلال است.

نکونام و تایید مذاکره با کاپیتان استقلال

جواد نکونام دیروز در گفتگویی تلویزیونی نسبت به چرایی رد پیشنهاد استقلال توضیح داد: «هر کسی دوست دارد سرمربی استقلال، پرسپولیس، تیم ملی و تیم‌های پرهوادار شود. پیشنهاد باشگاه استقلال برای من باعث افتخار است و از آقای آجورلو تشکر می‌کنم که من را قابل دانست و پیشنهاد داد، ولی ترجیح می‌دهم به روش و شکلی که خودم برنامه‌ریزی کرده‌ام، جلو بروم».

نکونام درباره آینده کاری خود هم صحبت‌هایش در بیانیه اخیر خود را تکرار کرد و گفت: «واقعاً نیازی نیست شرایط استقلال و فولاد را به‌هم بریزم. همه چیز اینجا فوق‌العاده پیش می‌رود و حرفه‌ای است و نیازی نیست بخواهم از این شرایط خارج شوم. از بچگی هوادار استقلال بودم و همیشه برای موفقیت این تیم دعا کردم، ولی در فولاد ماندم تا به اهدافم برسم».

سرمربی فولاد خوزستان در واکنش به شایعه توافق غفوری با فولاد، مذاکره با کاپیتان استقلال را تایید کرد و گفت: «وریا یکی از بهترین های ایران است و دوست داریم در خدمتش باشیم. با او صحبت کردم. اگر شرایط خوب باشد، دوست دارم او در استقلال بماند، چون به این تیم علاقه دارد».

جوابیه آبی‌ها به شایعه عدم همکاری با غفوری

فرشید سمیعی معاون حقوقی و سخنگوی باشگاه استقلال ساعاتی بعد از آنکه جواد نکونام از احتمال حضور وریا غفوری در فولاد صحبت کرد، نسبت به دلخوری کاپیتان آبی‌ها از عدم تماس مدیران باشگاه واکنش نشان داد و درباره ادامه همکاری با غفوری توضیحاتی را ارائه کرد.

سمیعی با اشاره به اینکه در روزهای گذشته باشگاه درگیر جذب سرمربی جدید بوده، گفت: «مثل چند بازیکن دیگر، قرارداد وریا غفوری هم تمام شده است. کار تمدید از دیروز آغاز شده و ادامه دارد. مربی جدید در حال بررسی بازیکنان است و فیلم‌ها را نگاه می‌کند و در خصوص بازیکنان تصمیم می‌گیرد. از سوی دیگر مذاکرات برای تقویت تیم شروع شده است. طبق نظر مربی کار را شروع کردیم. باید به این نکته توجه داشت که ساختار تیم قهرمان را تغییر نمی‌دهند بلکه تقویت می‌کنند».

وریا غفوری در روزهای گذشته دلخور از عملکرد مدیران استقلال بود اما به نظر می‌رسد او طی روزهای آینده در جلسه با مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال شرکت می‌کند و در این جلسه تکلیف آینده همکاری طرفین مشخص می‌شود. با توجه به تمایل باشگاه استقلال و البته کاپیتان آبی‌ها، احتمال حضور غفوری در لیست استقلال برای لیگ بیست‌ودوم بالا بوده و در صورت عدم توافق، حضور در فولاد خوزستان محتمل‌ترین گزینه پیش‌روی کاپیتان کورد زبان استقلال است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد