تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۷ تير ساعت ۱۱:۴۷ بازدید: 203      نظرات: 0      کد مطلب: 19506

غیر رسمی/ استقلال به سپاهان پیوست!


اگر مدیران استقلال یکی دو روز دیگر هم به این خواب زمستانی شان ادامه بدهند، بعید نیست تیتر بعدی خبرگزاری ها این باشد؛ استقلال به سپاهان پیوست / رسمی!

اگر روی خروجی باشگاه سپاهان دیدید مصطفی آجورلو با پیراهن سپاهان عکس گرفته، تعجب نکنید! این شکلی که سپاهان استقلال را هدف قرار داده، همین روزهاست که آجورلو را هم به خدمت بگیرند! البته اگر عملکرد اخیر او که هیچ شباهتی به مدیر یک باشگاه قهرمان ندارد، نظر آنها را درباره کارایی مدیرعامل استقلال عوض نکرده باشد!

به گزارش هاژه اسپورت؛ در نقل و انتقالات استقلال هیچ اتفاقی رخ نمی دهد؛ فقط هر چند روز یک بار تصویر سجاد شهباززاده منتشر می شود!
پرسپولیس در نقل و انتقالات سه مهره کلیدی سپاهان را خرید و سپاهان علاوه بر اینکه گزینه سرمربیگری استقلال را به خدمت گرفت (ژوزه مورایس) حالا به سمت ستاره های این تیم هجوم آورده و می خواهد یکی پس از دیگری آن ها را به خدمت بگیرد.

مصطفی آجورلو که وعده ساخت ورزشگاه و افتتاح شبکه مستقل را می داد، گم شده است. کسی آجورلو را در نقل و انتقالات پیدا نکرده و آخرین باری که همه او را دیدند وقتی بود که آجورلو صفحه صفحه قراردادهای عجیب و غریب را برابر چشمان ساپینتو امضا می کرد، بیچاره مرد پرتغالی! سرگردان شده بود مراسم معارفه اوست یا رونمایی از برندهای تبلبغاتی و شوهایی مدیرعامل آبی ها...

قبل از نقل و انتقالات همه به به و چه چه ها برای مصطفی آجورلو بود؛ مدیرعامل استقلال میکروفون به دست می گرفت و اگر دست خودش بود می گفت حتی اگر رگم را هم بزنید، خونم آبی است ولی در نقل و انتقالات که همه منتظر بودند مصطفی آجورلو عیارش را نشان بدهد، او ضعیف ترین عملکرد ممکن را داشت.

آجورلو حتی قرارداد بازیکنانی که خودشان راغب به ماندن بودند را هم تمدید نکرده است. این که تمدید قراردادها را به ساپینتو ربط بدهند بیشتر به شوخی شبیه است. مرد پرتغالی دست کم به 6 ماه زمان نیاز دارد تا این بازیکنان را بشناسد و نمی توان گناه رد کردن دانشگر، وریا و بقیه را گردن او انداخت و توقع داشت هوادار هم این توجیه را بپذیرد. در روزهایی که اوج انتقادات بابت معرفی نشدن سرمربی جدید به آجورلو مطرح بود، رسانه رسمی استقلال بدون اینکه قراردادی با سجاد شهباززاده امضا کرده باشد، به صورت شتاب زده خبر انتقال او را منتشر کرد تا مسکن 72 ساعته ای برای هواداران استقلال باشد.

سرمربی جدید معرفی شد، آجورلو و همراهان او وعده دادند تیمی قدرتمند برای استقلال می بندند ولی از آن زمان تا حالا چه اتفاقی افتاده است؟ فقط یک بار دیگر عکس سجاد شهباززاده این بار با پیراهن استقلال کنار مصطفی آجورلو منتشر شده است. آن هم درست در شرایطی که باشگاه به دلیل خریدهای خوب پرسپولیس و سپاهان تحت فشار قرار گرفته بود!

احتمالا چندین عکس دیگر هم از سجاد شهباززاده در اتاق، رختکن و بخش های مختلف باشگاه گرفتند و نگه داشته اند برای روز مبادا که وقتی رقبا بازیکنان استقلال را می خرند، منتشر کنند، انشالله که این عکس ها تا پایان نقل و انتقالات کفاف صفحه رسمی استقلال را بدهد...

چند روز پیش یکی از کاریکاتوریست های ایرانی تصویر جالبی منتشر کرده بود، تصویری که در آن مصطفی آجورلو خواب بود و هواداران استقلال مدام نامش را فریاد می زدند که مبادا خوابش سنگین شود. با شرایط فعلی بعید نیست مدیران سپاهان شبانه مصطفی آجورلو را هم ببرند. 

سپاهان علاوه بر خرید محمد دانشگر، با عارف غلامی و سیاوش یزدانی هم مذاکره کرده است. اگر طی چند روز آینده شنیدید استقلال هم به سپاهان پیوست، تعجب نکنید!ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد