تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۷ تير ساعت ۱۹:۵۳ بازدید: 1108      نظرات: 2      کد مطلب: 19518

فوری/ وریا غفوری رسما از استقلال جدا شد!


کاپیتان سنندجی استقلال سرانجام از این تیم جدا شد.
به گزارش هاژه اسپورت و به نقل از فوتبالی، در شرایطی که امروز صبح اخباری عجیب و غریب و سازمان یافته مبنی بر برنامه باشگاه استقلال برای تماس با وریا غفوری از طریق برخی رسانه های هماهنگ با مدیران باشگاه استقلال منتشر شده بود، اما پیگیریهای خبرنگار فوتبالی نشان می دهد باشگاه استقلال و البته در راس آن گویا آجورلو و همکارانش برنامه‌ای برای صحبت با کاپیتان تیمشان ندارند.

وریا غفوری لحظاتی پیش تصمیم قطعی اش را گرفت و از استقلال جدا شد. همانطور که پیش از این نوشته بودیم، وریا برای ماندن در استقلال به مدیران این تیم چراغ سبز نشان داده بود و حتی پیش شرطی هم نداشت اما در نهایت با بی تفاوتی باشگاه استقلال مواجه شد. از طرف دیگر او به تیمهای خواهانش گفته بود که تا دوشنبه – سه‌شنبه برای استقلال صبر خواهد کرد.
 
باشگاه استقلال هم نشان داد که تمایلی به تمدید قرارداد با او ندارد چرا که تقریبا با همه تمدیدی ها تماس گرفته شده الا غفوری. با توجه به اینکه باشگاه استقلال تا امروز جدا از جذب دو بازیکن جدید، قرارداد آرمان رمضانی و مهدی مهدی‌پور را تمدید کرده و هیچ تماسی با وریا نگرفته و حتی سراغ بازیکنان دیگر باشگاهها هم رفته در حالیکه قرارداد هم دارند، کاپیتان استقلال به این نتیجه رسیده که این باشگاه تمایلی برای حفظ او ندارد و به همین دلیل با یکی از تیمهایی که خواهان او بودند، به توافق قطعی رسیده است  و لحظاتی پیش رسما از استقلال جدا شد و طی یکی دو روز آینده تیم جدیدش را اعلام خواهد کرد.

البته که مقصد او مشخص است و طی چند روز گذشته، بارها و بارها به نام آن اشاره شده و حالا باید دید چه زمانی عکس وریا با پیراهن تیم جدیدش منتشر خواهد شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

آرمین ۱۴۰۱/۴/۸
شرافت وریا اندازه کل ایرانه
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

ابراهیمی ۱۴۰۱/۴/۷
فقط اینو بگم استقلال لیاقت وریا نداشت پس تین تیم از نظر من بایکوته و به دیدارهایش حطا یک لحظم نگاه نمیکنیم چون ارزش این برق هم نداره که مصرف لشه

نظر خود را براي ما ارسال كنيد