تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۱۱ تير ساعت ۸:۳۳ بازدید: 708      نظرات: 0      کد مطلب: 19555

واژگونی تراکتور در سروآباد سه کشته برجای گذاشت


به گزارش هاژه به نقل از ایرنا، فرماندار شهرستان سروآباد گفت: واژگونی یک دستگاه تراکتور در یکی از محورهای روستایی این شهرستان باعث کشته شدن سه تن و زخمی شدن دو تن دیگر شد.
حسن زارعی اظهار داشت: اعضای یک خانواده در روستای هرسین بخش مرکزی شهرستان سروآباد که برای جمع آوری علوفه و برداشت گندم به مراتع رفته بودند عصر جمعه در حین برگشت دچار حادثه شدند.
وی افزود: در این حادثه تلخ و ناگوار متاسفانه تراکتور کشاورزی این خانواده واژگون و موجب کشته شدن سه نفر از اعضای این خانواده پنج نفره شد.
فرماندار سروآباد یادآور شد: هر سه فوت شده مرد بودند که به ترتیب ۶۵، ۴۵ و ۲۴ سال سن داشتند و ۲ نفر دیگر که یک مرد ۴۰ ساله و یک نوجوان ۱۳ ساله بودند به شدت مصدوم می شوند.
وی ادامه داد: بعد از اطلاع فوریت های پزشکی شهرستان از این حادثه، بلافاصله اورژانس ۱۱۵ همراه با آمبولانس جمعیت هلال احمر سروآباد و همچنین فوریت های پزشکی مستقر در روستای نگل بخش کلاترزان سنندج به محل اعزام شدند.
وی اضافه کرد: ۲ نفر از فوت شدگان که در دم جان خود را از دست داده بودند توسط آمبولانس هلال احمر به سردخانه بیمارستان شهید چمران سروآباد منتقل شدند و یک نفر دیگر حین انتقال به بیمارستان سنندج متاسفانه جان خود را از دست داد.
زارعی یادآور شد:‌ حال یکی از مصدومان که وخیم گزارش شد با هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی استان با بالگرد هوایی به بیمارستان منتقل و مصدوم دیگر نیز با آمبولانس به بیمارستان کوثر سنندج منتقل شد.
وی با تسلیت این حادثه تلخ و ناگوار به مردم روستای هرسین افزود: علت حادثه در دست بررسی است.
عکس تزئینی است. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد