تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۱۱ تير ساعت ۲۳:۱۲ بازدید: 385      نظرات: 0      کد مطلب: 19581

خودروی پرنده LEO FlightLEO Flight به تازگی نمونه اولیه آلفای ابرخودروی پرنده eVTOL خود را معرفی کرده است. یک هایپرخودروی پرنده که می‌تواند حداکثر سه نفر را با سرعت حداکثر ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت حمل کند.

LEO Flight به تازگی نمونه اولیه آلفای ابرخودروی پرنده eVTOL خود را معرفی کرده است. یک هایپرخودروی پرنده که می‌تواند حداکثر سه نفر را با سرعت حداکثر ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت حمل کند.

 نمونه اولیه این خودروی پرنده، در واقع یک قاب آلومینیومی است که عمدتاً برای آزمایش پیشرانه طراحی شده است. در حالی که پیت بیتار، یکی از بنیانگذاران LEO پیش از این گفته بود که هواپیمای نهایی تنها دارای ۱۶ فن برقی است، این نمونه اولیه با ۷۲ فن که هر کدام به اندازه یک ماگ قهوه هستند، با قابلیت بالابر عمودی عرضه می‌شود.

دو فن با قطر بزرگتر در عقب به این خودروی پرنده فشار افقی وارد می‌کنند. بیتار می‌گوید هواپیمای نهایی حداقل ۲۰۰ جت کوچک عمودی (هر کدام با قطر ۱۱ سانتی متر) و ۱۱.۷ پوند نیروی رانش تولید می‌کند. این جت‌ها در مجموع بیش از ۲۳۰۰ پوند نیروی رانش تولید خواهند کرد. این هواپیما ۴۹۹ کیلوگرم وزن دارد و قادر است ۲۳۱ کیلوگرم مسافر و بار را حمل کند.
برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد