تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۱۲ تير ساعت ۱۱:۵۷ بازدید: 895      نظرات: 0      کد مطلب: 19585

سد حسنلو اولین قربانی خود را در سال جاری گرفت


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، سد حسنلو نقده، اولین قربانی خود را در سال ۱۴۰۱ گرفت.
 
علی‌نژاد، مسوول فوریت‌های پزشکی شهرستان نقده، صبح یک شنبه در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: ساعت ۲۰:۰۰ عصر روز گذشته درپی تماس با اورژانس ۱۱۵، خبری مبنی بر غرق شدگی در سد حسنلو به اورژانس اعلام شد که بلافاصله یک اکیپ از نیروهای فوریت‌‌ اورژانس به محل حادثه اعزام شد‌.
وی افزود: یک فرد حدوداً ۳۱ ساله، با هویت مشخص که بهمراه خانواده در حاشیه سد حسنلو حضور داشتند، اقدام به شنا کرده و دقایقی بعد از ورود به آب غرق می‌شود.
 وی همچمین در خصوص پیدا شدن جسد گفت: همکاران بنده تا ساعت 24 شب گذشته در محل حادثه حاضر بودند و از پیدا شدن جسد فرد مذکور تا این ساعت نیز اطلاعی نداریم.
 
میرزایی، رییس سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرستان نقده در تکمیل خبر گفت: ساعت 3:30 دقیقه بامداد امروز، جسد توسط یکی از غواصان از آب بیرون کشیده شد. 
 
باتوجه به نصب تابلوهایی با مضمون خطر غرق شدگی در محدوده سدها و آبگیرها متاسفانه برخی افراد به ویژه نوجوانان و جوانان با گرم شدن هوا به منظور آب تنی به سدها و آبگیرهای اطراف شهرها و روستاها می‌روند كه متاسفانه در بیشتر مواقع بر اثر غرق شدگی جان خودشان را از دست داده و خانواده و اطرافیان را داغدار می كنند.
 
به گزارش هاژه، دوم تیرماه نیز دو جوان ساکن یکی از روستاهای شهرستان سردشت به علت ناآشنایی با فنون شنا در سد سردشت غرق شده‌اند و بعد از گذشت ۱۰ روز جستجوی غواصان تاکنون موفق به یافتن اجساد نشده‌اند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد