تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۱۲ تير ساعت ۲۰:۵۰ بازدید: 325      نظرات: 1      کد مطلب: 19595
در جلسه کمیسیون ورزش شورای شهر

قهرمانان ورزشی مهاباد از مشکلات خود گفتند


به گزارش هاژه اسپورت، دومین جلسه کمیسیون ورزش شورای شهر مهاباد عصر دیروز با حضور اعضای شورای شهر، شهردار، رییس اداره ورزش و جوانان، روسای هیات های مختلف ورزشی، ورزشکاران و پیشکسوتان عرصه ورزش در سالن جلسات تالار وحدت مهاباد برگزار شد و در مورد مشکلات و پیشنهادات مربوط به بخش ورزش شهرستان، بحث و تبادل نظر شد. 

درخواست احیای وسایل ورزشی پارک های مختلف مهاباد، احداث جاده سلامت در پارک ها و همچنین پارک ویژه برای ورزش بانوان از جمله نکات و پیشنهاداتی بود که در این جلسه مطرح شد.

همچنین طاهر جنگلی رییس کمیسیون ورزش مهاباد در سخنان خود از تلاش مجموعه شورای شهر جهت پیشرفت و حمایت از ورزشکاران مختلف ورزشی سخن گفت و از افزایش سرانه های آموزشی در سطح شهرستان خبر داد.

آرش شهابی نایب رییس شورای شهر مهاباد نیز از احداث رینگ دوچرخه سواری و ایجاد فضای ورزشی جدید در سیدآباد خبر داد.
            
گفتنی است در حاشیه این مراسم آریا مام عبدالله ملی پوش رشته ترامپولین و قهرمان مسابقات بین المللی پرتغال از مشکلات و سختی های موجود در رشته ژیمناستیک شاخه ترامپولین گفت و از نبود دستگاه های مربوط به رشته خود در مهاباد گلایه کرد و الینا رحیمی ملی پوش افتخارآفرین تنیس روی میز نیز از نداشتن مربی اختصاصی و مشکلات مربوط به نداشتن مربی در تمرینات خود سخن گفت.

در پایان این جلسه  نیز از تعدادی از قهرمانان و افتخارآفرینان ورزش مهاباد با اهدای لوح، تجلیل شد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حکیمی ۱۴۰۱/۴/۱۳
باسلام تورابخدا لوح تقدیرچه دردی ازورزشکار درمان می‌کند آنهم بااین وضع بداقتصادی امیدوارم امکانات خوب وهزنظرمادیات کمکشون بکنند چون مگر چند تا ورزشکار خوب وملی داریم اگر به جوانان برسند ازمعظل اعتیاد وناهنجاریهای جامعه خیلی کم می‌شود

نظر خود را براي ما ارسال كنيد