تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۱۳ تير ساعت ۱۶:۳۵ بازدید: 305      نظرات: 0      کد مطلب: 19603

همه ویدئو‌های اینستاگرام به Reels تبدیل می‌شوند


اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی است که همه پست‌های ویدئویی را به Reels تبدیل می‌کند. این شبکه اجتماعی محبوب در حال آزمایش این ویژگی بر روی گروه کوچکی از کاربران در سراسر جهان است.

این قابلیت بخشی از استراتژی اینستاگرام به منظور ساده‌سازی ویدئو‌های موجود در این برنامه است. یک کارشناس رسانه‌های اجتماعی، تصویری از شرکت کنندگان این آزمایش را در توئیتر منتشر کرده است.

هنگامی که یک ویدئو پست می‌کنید، در صورتی که حساب اینستاگرام شما عمومی باشد، کاربران دیگر مجاز هستند تا از صدای ویدئوی شما برای ساختن Reels اینستاگرام استفاده کنند. همچنین کاربران می‌توانند Reels سایر کاربران را دانلود کرده و از آن برای ساخت ریمیکس و بازسازی ویدئو‌های خود استفاده کنند. با استفاده از قابلیت Remix Reels اینستاگرام می‌توانید در این شبکه اجتماعی ویدئو‌های جذابی بسازید و منتشر کنید. می‌توانید این قابلیت را از طریق تنظیمات اینستاگرام غیر فعال نمایید.

سخنگوی متا می‌گوید: «اینستاگرام در حال آزمایش این ویژگی در اپلیکیشنی است که پست‌های ویدئویی را به Reels تبدیل می‌کند. این ویژگی بخش از تلاش‌های ما به منظور ساده‌سازی و بهبود تجربه ویدئویی اینستاگرام است.» این ویژگی اکنون در حال آزمایش است و در خصوص ارائه آن هیچ اطلاعاتی وجود ندارد. همچنین مشخص نیست که چه اتفاقی برای ویدئو‌های اینستاگرامی که قبلاً پست شده‌اند می‌افتد و آیا پس از ارائه این ویژگی کاربران همچنان می‌توانند ویدئو‌های ۱۰ دقیقه ای و در صورت تایید حساب ویدئو‌های ۶۰ دقیقه‌ای آپلود کنند یا خیر.

این شبکه احتماعی مجبوب چندی پیش در حال آزمایش ارائه محتوای تمام صفحه برای فید خود بود. این ویژگی پس از آن رخ داد که اینستاگرام IGTV را از اپلیکیشن خود حذف کرد. همه این تغییرات از ادعای " آدام موسری" رئیس اینستاگرام حمایت می‌کند که می‌گوید: «اینستاگرام دیگر یک برنامه اشتراک گذاری عکس نیست.»
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد