تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۴ تير ساعت ۱۲:۲۹ بازدید: 742      نظرات: 0      کد مطلب: 19611

فرمانده سپاه مهاباد تغییر کرد


بە گزارش پایگاه خبری هاژە، روز سەشنبە ۱۴ تیرماە ۱۴۰۱، مراسم تکریم و معارفە فرماندە قرارگاه امام سجاد و سپاە مهاباد با حضور اقشار مختلف مردم، مسوولین شهرستانی و فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی در سالن طلائیە مهاباد برگزار شد.

ماموستا امامی، امام جمعه مهاباد، امیر قادری، معاون استاندار و فرماندار ویژە شهرستان مهاباد و سردار شهسواری، فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی از سخنرانان این مراسم بودند.

 امام جمعه مهاباد در این مراسم با بیان اینکه حفظ وحدت و همدلی و تلاش برای اقتدار بیشتر نظام اسلامی در تمامی حوزه‌ها یکی از نیازهای لازم و ضروری است گفت: دشمن با دسیسه‌ها و توطئه‌های مختلف و بهره گیری از نظام رسانه‌ای خود قصد دارد با پراکنده کردن فضای یاس و ناامید در بین مردم به اهداف شوم خود نظام اسلامی ما را تضعیف کند

فرماندار ویژه مهاباد نیز در این مراسم با اشاره با نقش سپاه در کشور پس از دوران دفاع مقدس گفت: این نیروی مردمی پس از جنگ همه امکانات و تجهیزات خود را به عرصه آورد و در زمینه سازندگی در کشور حضور یافت.

سردار حبیب شهسواری اظهار کرد: اگر روزی دشمن با جنگ‌های داخلی، اختلافات قومی و مذهبی، هشت سال جنگ تحمیلی، تحریم‌ها و حتی جنگ اقتصادی برای ضربه زدن به نظام و انقلاب روی آورده بود امروز در جبهه جدیدی به نام جنگ روایت‌ها و با هدف تحریف واقعیت‌ها وارد شده است.

وی با بیان اینکه در جنگ روایت‌ها دشمن بدنبال این است که جای حق و باطل را عوض کند، افزود: وظیفه ماست تا در این جنگ، واقعیت‌ها را آنچنان که هست برای نسل جوان بازگو کرده و عزت، اقتدار و ایستادگی مردم و توسعه‌های علمی و فناورانه حتی در زمینه نظامی را برای آنها تبیین کنیم.  

در این آیین، از مجاهدت‌های سرهنگ پاسدار جلیل نقشی تقدیر و همچنین سرهنگ پاسدار، اکبر نوروزی به فرماندهی قرارگاه امام سجاد و سپاە مهاباد منصوب و‌ معرفی شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد