تاريخ: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۲۹ تير ساعت ۲۰:۲۶ بازدید: 827      نظرات: 0      کد مطلب: 19786

پنجمین جشنواره تئاتر طنز دیواندره به کار خود پایان داد


بە گزارش پایگاە خبری هاژە، ۲۸ تیرماه ۱۴۰۱، مراسم اختتامییە پنجمین جشنوارە منطقه‌ای تئاتر طنز دیواندرە با حضور مسوولین استانی و استقبال کم‌نظیر هنرمندان و هنردوستان مناطق کوردنشین برگزار شد.

با اعلام هیات داوران در مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر طنز دیواندره آقایان «شهرام صمدی نیا» و «حمیدرضا رضایی مجد»  به عنوان بازیگر برتر مرد به صورت مشترک انتخاب شدند. خانم «مهیا جباری» با نمایش «بساوایی» دیپلم افتخار گرفت و خانم «پریسا شریفی» با نمایش سلاخی مورد تقدیر قرار گرفت.

در بخش نویسندگی «محمد سلیمی» با نمایش «تیکی تاکا» تندیس جشنواره و جایزه نقدی را دریافت کرد. همچنین در بخش کارگردانی دیپلم افتخار و اهدا تندیس جایزه نقدی به آقایان «عمران مرادی» و «سیاوش جدیدی» با اثر «شانتاژ» رسید. در همین بخش «بهرام حاجی علی اکبری» با اثر «بساوایی» لوح تقدیر دریافت کرد.

با رای داوران این جشنواره مجموع بازیگران گروه «شانتاژ» مورد تقدیر قرار گرفتند. در بخش طراحی لباس نیز «عمران مرادی» و «سیاوش جدیدی» با نمایش «شانتاژ» جایزه نقدی دریافت کردند. در طراحی دکور و صحنه نیز آقایان «سید مهراد کاوس حسینی» با نمایش «مرغ باغ هپروت» و «پویا حسنوند» با نمایش «دیبار» برگزیده شدند.

در بخش موسیقی « مرتضی بختیاری» با نمایش «ملی» تندیس و جایزه نقدی دریافت کرد. همچنین در این بخش «محمد بهراد» با نمایش «بساوایی» و «مهران بیات» با نمایش « بساوایی» مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش طراحی پوستر و بروشور « سامان رستمی» با نمایش «تیکی تاکا» مورد تقدیر قرار گرفت.

در بخش استند آپ کمدی نیز آقایان « فرهاد ملوندی»، «علی آذری»، «حسام مفاخری» و «پژمان اصلانی» رتبه های برتر را کسب کردند.

پنجمین جشنواره تئاتر طنز دیوانداره از ۲۵ تا ۲۸ تیرماه در شهرستان دیواندره و با حضور گروه‌های هنری از ۷ استان کشور برگزار شد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد