تاريخ: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۲۹ تير ساعت ۲۲:۱۰ بازدید: 1053      نظرات: 0      کد مطلب: 19787
با معرفی نفرات برتر

جشنواره خوشنویسی و کتابخوانی تأمین اجتماعی مهاباد بکار خود پایان داد


به گزارش هاژه، جشنواره خوشنویسی دانش آموزی مهاباد با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

بە مناسبت هفتە تامین اجتماعی، این جشنواره به همت سازمان تامین اجتماعی شهرستان مهاباد، جشنواره خوشنویسی و کتابخوانی الکترونیک، ویژەی دانش آموزان دختر و پسر مقاطع ابتدایی، متوسطەی اول و دوم برگزار شد و صبح امروز طی مراسمی با حضور مسوولان شهرستان، از نفرات برتر این جشنواره تقدیر شد.

آرش صالحیه رییس سازمان تأمین اجتماعی مهاباد در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: به مناسبت روز تأمین اجتماعی، این سازمان 2 جشنواره کتابخوانی و خوشنویسی را برگزار کرد.

وی افزود: با رأی هیات داوران 6 دانش آموز به عنوان نفرات اول این جشنواره معرفی شدند.

صالحیه تصریح کرد: در این مراسم از مادیار محمودی و افرا رحیم زاده به عنوان نفرات برتر دوره ابتدایی از مادیار محمودی جشنواره خوشنویسی تقدیر شد و همچنین از باوان بایزیدی به عنوان خوشنویس ویژه کلاس اول مقطع ابتدایی تقدیر به عمل آمد.

وی اضافه کرد: روژین علیزاده نیز در مقطع متوسطه اول مقام اول را کسب کرد و احد عزیزی و آرمین معروف‌زاده نیز در مقطع متوسطه دوم بترتیب مقام اول و دوم را کسب کردند.

صالحیه ادامه داد: در بخش جشنواره کتابخوانی الکترونیک نیز از حلیمه محمدی، سینا سلیمانی و هیژا خاله قادری به عنوان نفرات برگزیده این جشنواره تقدیر شد.

رییس سازمان تأمین اجتماعی مهاباد در پایان از تداوم برگزاری جشنواره های دیگر توسط این سازمان خبر داد و گفت: با مشاوره از نخبگان و اساتید جشنواره های دیگری توسط این سازمان در آینده برگزار خواهد شد.
 آزاد محمودی استاد ممتاز خوشنویسی نیز در این مراسم اظهار کرد: برگزاری این جشنواره توسط سازمان تأمین اجتماعی شهرستان نشان دهنده رویکرد پویای مدیریت آن است.

 وی افزود: خوشنویسی هنری است که از دوره ابتدایی تا پایان عمر همواره بیشترین تأثیر را در تربیت و تعالی افراد دارد به عنوان مثال خطی که پر از زاویه و شکستگی است نشان دهنده حالت روحی فرد است.

محمودی در پایان ابراز امیدواری کرد مدیران سایر ادارات شهرستان نیز برای برگزاری جشنواره هایی از این دست، ابتکار عمل داشته باشند.

خشایار صنعتی معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری مهاباد نیز در این مراسم اظهار کرد: تقدیر از برگزار کنندکان این مراسم یک ضرورت است و امیدواریم جشنواره های دیگری نیز توسط سایر ادارت برگزار شود. 

در پایان این مراسم از برگزار کنندکان و کسانیکه در برگزاری این جشنواره نقش داشتند، تجلیل به عمل آمد.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد