تاريخ: ۱۴۰۱ جمعه ۳۱ تير ساعت ۱۰:۵۸ بازدید: 3490      نظرات: 0      کد مطلب: 19797

غرق شدن جوان ۳۲ ساله مهابادی در آبشار شلماش سردشت


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، ساربانی از غرق شدن یک جوان مهابادی در آبشار شلماش سردشت خبر داد.
 
نادر ساربانی، مدیر عامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری سردشت در گفتگو با هاژه گفت: ساعت ۳بامداد امروز درپی تماس شهروندان از وجود چند تکه لباس در محدوده آبشار شلماش و ناپدید شدن یک نفر اکیپی از نیروهای این سازمان به محل حادثه اعزام شد.
وی افزود: در بررسی‌های اولیه به علت تاریکی هوا و نامعلوم بودن حادثه جسدی در این محدوده کشف نشد ولی با روشن شدن هوا تیم‌ها دوباره وارد عمل شده و توانستند جسد یک جوان را از آب بیرون بیاورند.
ساربانی تصریح کرد: جسد مذکور متعلق یک جوان مهابادی با هویت ( ش. چ )۳۲ ساله بوده و به دلیل عدم آشنایی کافی با فنون شنا در رود منتهی به این آبشار دچار غرق شدگی شده و جان خود را از دست داده است.
وی در پایان با توصیه به گردشگران گفت: به علت لیز بودن سطح آبشار بیشتر تلفات با سقوط اتفاق می‌افتاد و در این محدوده تابلوهایی با مضمون شنا کردن ممنوع است نصب شده و توصیه می‌شود گردشگران از شنا کردن اکیداً خودداری تا کنند تا از این قبیل اتفاقات به حداقل برسد.
 
به گزارش هاژه، دوم تیر ماه نیز دو جوان سردشتی به دلیل عدم آشنایی با فنون شنا در سد سردشت دچار غرق شدگی شده و پس از ۱۶ روز عملیات جستجو اجساد توسط غواصان پیدا شدند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد