تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۱ مرداد ساعت ۹:۱۹ بازدید: 1556      نظرات: 0      کد مطلب: 19802

برخورد پراید با تریلر تراکتور در جاده نقده ۲ کشته برجای گذاشت


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، برخورد یک دستگاه خودروی پراید با تریلر تراکتور در جاده روستایی کوییک - حلبی نقده دو کشته برجای گذاشت.
 
علینژاد، مسوول اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان نقده در این خصوص به خبرنگار هاژه گفت: شب گذشته در جریان برخورد یک دستگاه خودروی پراید با تریلر تراکتور در مسیر روستایی کوییک به حلبی از توابع شهرستان نقده یک اکیپ از نیروهای اورژانس از پایگاه قلعه‌لر به محل حادثه اعزام شد.
وی افزود: دو نفر از سرنشینان خودروی پراید با هویت معلوم حدوداً ۴۰ ساله به علت شدت برخورد در دم فوت کرده و باتوجه به اینکه فقط یکی از مصدومین توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان منتقل شده و دیگر مصدومین با خودروی شخصی منتقل شده‌اند از تعداد مصدومین اطلاع دقیقی در دست نداریم.
وی همچنین در خصوص وضعیت مصدوم منتقل شده توسط اورژانس افزود: با تلاش‌های کادر درمان مصدوم در وضعیت چندان وخیمی نیست و رو به بهبودی است.
 
گفتتی است که فوت شدگان این حادثه از ساکنین روستای هق از توابع شهرستان اشنویه می‌باشند.
 
به گزارش هاژه، باتوجه به اینکه فصل برداشت محصولات کشاورزی می باشد، تردد ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی در سطح جاده‌ها و مسیرهای روستایی به ویژه در مواقع شب و تاریکی هوا افزایش پیدا کرده و لازم است رانندگان این وسایل نسبت به نصب علائم هشدار دهنده از جمله شب‌نما اقدام کنند تا از وقوع حوادثی از این قبیل پیشگیری شود.


برچسب ها: تصادف, نقده, هاژه

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد