تاريخ: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۵ مرداد ساعت ۲۱:۲۱ بازدید: 628      نظرات: 0      کد مطلب: 19848

مرد کرمانشاهی که همسر خود را به قتل رساند بخشیده شد


به گزارش پایگاه خبری هاژه، معاون توسعه حل اختلاف استان کرمانشاه از سازش در یک پرونده قتل پس از گذشت حدود سه سال از وقوع آن خبرداد.
 
منوچهر فتاحی در تشریح جزئیات این پرونده اظهارکرد: سال 1398 مشاجره لفظی بین یک زن و شوهر در شهرستان ثلاث باباجانی با عدم کنترل خشم بین آنها بالا می گیرد.
وی ادامه داد: بدنبال بالا گرفتن این نزاع و درگیری فیزیکی طرفین، شوهر زن با وارد کردن ضربه ای به همسرش قتل او را رقم می زند که با ورود مراجع انتظامی و تائید پزشکی قانونی پرونده در دستگاه قضایی به جریان می افتد.
معاون توسعه حل اختلاف استان اضافه کرد: سرانجام حکم قصاص برای قاتل این پرونده صادر و مراحل قانونی آن طی می شود، اما در نهایت به منظور ایجاد صلح  و سازش در پرونده آن را به ستاد صبر شهرستان ارجاع می دهند.
وی یادآورشد: اعضای ستاد صبر و مسئولین قضایی شهرستان با کمک متنفذین، بزرگان و محاسن سپیدان منطقه برای گرفتن رضایت از اولیای دم بصورت شبانه روزی تلاش می کنند که سرانجام با استعانت از پروردگار با گذشت حدود سه سال، رضایت بی قید و شرط اولیای بدست می آید و قاتل از چوبه  دار رهایی پیدا می کند./ایسناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد