تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۶ مرداد ساعت ۲۰:۴۲ بازدید: 973      نظرات: 0      کد مطلب: 19858

واژگونی موتورسیکلت در تکاب ۲ نفر را به کام مرگ کشاند


به گزارش پایگاه خبری هاژه، رییس پلیس راه شاهیندژ - تکاب گفت: ۲ راکب یک دستگاه موتورسیکلت براثر واژگونی در محور روستایی بدرلو تکاب کشته شدند.
 
سرگُرد رضا پاکرو چهارشنبه شب افزود: این حادثه در هفت کیلومتری محور روستایی بدرلو از توابع بخش مرکزی تکاب اتفاق افتاد و راکب و ترک نشین موتورسیکلت به علت سرعت زیاد وسیله نقلیه پس از واژگون شدن، با یک قطعه سنگ در کنار جاده برخورد کرده و جان خود را از دست دادند.
وی اظهار کرد: ترک نشین ۴۶ ساله موتورسیکلت بر اثر شدت برخورد در دم جان باخت و راننده ۲۰ ساله آن نیز پس از انتقال به بیمارستان مهر امام علی (ع) تکاب براثر جراحت زیاد جان خود را از دست داد.
رییس پلیس راه شاهیندژ - تکاب ادامه داد: بی احتیاطی، سرعت غیرمجاز و عدم کنترل وسیله نقلیه توسط موتور سوار علت اصلی این حادثه جاده‌ای است.
سرگُرد پاکرو با بیان اینکه در یک ماه گذشته تعداد تصادفات منجر به فوت در محورهای روستایی تکاب افزایش یافته است، اضافه کرد: رانندگان خوردوها و وسایل نقلیه بویژه موتور سواران هنگام تردد در جاده‌های این شهرستان و محورهای روستایی سرعت مطمئنه را رعایت کرده و راکبان موتورسیکلت بطور ویژه از کلاه ایمنی استفاده کنند.
۲ هفته قبل نیز یک پدر و پسر اهل تکاب که راکب و سرنشین موتورسیکلت بودند در محور روستایی قجور این شهرستان براثر برخورد با خودروی سواری سمند کشته شدند و پیش از آن نیر نوجوان هشت ساله براثر افتادن از روی تراکتور جان خود را از دست داد./ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد