تاريخ: ۱۴۰۱ جمعه ۷ مرداد ساعت ۱۹:۰ بازدید: 1429      نظرات: 0      کد مطلب: 19869

نوجوان ۱۳ ساله در رودخانه گادر نقده غرق شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، مسوول اورژانس و فوریت های پزشکی نقده از غرق شدن یک نوجوان در رودخانه گادر حوالی روستای جاشیران نقده خبر داد.
 
علی‌نژاد عصر روز جمعه در گفتگو با هاژه اظهار کرد: ساعاتی پیش درپی تماس‌های مردمی با مرکز اورژانس ۱۱۵ شهرستان نقده گزارش غرق شدگی در رودخانه گادر حوالی روستای جاشیران نقده به این مرکز ابلاغ شد که بلافاصه یک اکیپ از نیروهای اورژانس از پایگاه خلخال به محل حادثه اعزام شد.
وی افزود: شخص غرق شده یک نوجوان ۱۳ ساله با هویت معلوم در اثر عدم آشنایی با فنون شنا در این رودخانه دچار غرق شدگی شده و جان خود را از دست می‌دهد.
وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه اینگونه حوادث نیاز به بررسی‌های بیشتری دارد، عملیات احیا توسط همکاران ما در محل و در مسیر انتقال به مرکز درمانی برای این نوجوان انجام شد ولی متاسفانه به علت اینکه مدت زمان زیادی در آب مانده بود فرد مذکور از ابتدا علایم حیاتی نداشت و عملیات احیا بی نتیجه‌ ماند.
 
به گزارش هاژه، این روز‌ها برخی افراد به ویژه نوجوانان و جوانان با گرم شدن هوا به منظور آب‌تنی به سدها و رودخانه‌ها می‌روند كه متاسفانه در بیشتر مواقع بر اثر غرق شدگی جان خود را از دست داده و خانواده و اطرافیان را داغدار می‌كنند.
هفته گذشته نیز در فقط در روز جمعه ۴ نفر در سد و رودخانه‌های استان آذربایجان غربی جان خود را از دست دادند.
عکس تزیینی است. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد