تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۱۷ مرداد ساعت ۱۸:۵۵ بازدید: 1843      نظرات: 0      کد مطلب: 19957
پراید از وسط نصف شد!

وقوع دو حادثه رانندگی خطرناک در محورهای مواصلاتی شهرستان تکاب


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، تصادف پراید با سمند در جاده تکاب منجر به مصدومیت ۳ نفر و نصف شدن خودروی پراید شد؛ واژگونی پژو ۴۰۵ در محور تکاب به بیجار با ۱ کشته و یک مجروح.
 
روز گذشته رسانه‌های شهرستان تکاب در خبری اعلام کردند که برخورد خطرناک دو دستگاه خودروی پراید و سمند در جاده تخت سلیمان حوالی سه‌ راهی انگورد موجب مصدومیت ۳ نفر و نصف شدن خودروی پراید شده است.
 
 
 
بنا بر اعلام یک منبع موثق حال عمومی هر سه مصدوم مساعد گزارش شده است.
 
در این حادثه دو دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های تخت سلیمان و شهری در محل حادثه حضور داشته و هر سه مصدوم را بعد از انجام اقدامات اولیه به مرکز درمانی منتقل کردند.
 
 
واژگونی پژو
 
ظهر امروز نیز یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محور تکاب به بیجار (۴۵ کیلومتری تکاب) واژگون شده و یکی از سرنشیان به دلیل شدت جراحت جان باخته و دیگری نیز با وضعیت وخیم به بیمارستان منتقل شده است.
 
به گزارش هاژه، موضوع بی کیفیتی تعدادی از خودروهای داخلی همیشه جای بحث و بررسی بوده و طی سال‌های اخیر با موج اعتراض‌های مشتریان، نمایندگان مجلس و برخی از مسوولان دولتی همراه بوده است که البته خودروسازان را نگران نکرده و همیشه بهانه‌هایی برای دلایل عدم ارتقای کیفیت داشته‌اند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد