تاريخ: ۱۴۰۱ جمعه ۲۱ مرداد ساعت ۲۲:۱۵ بازدید: 1551      نظرات: 0      کد مطلب: 19993

دستگیری150 سارق و 25 مالخر در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد از دستگیری 150 سارق و 25 مالخر در این شهرستان از ابتدای سالجاری خبر داد.

روز گذشته طی نشستی که به مناسبت روز خبرنگار در سالن جلسات ستاد فرماندهی شهرستان مهاباد برگزار گردید، فرمانده انتظامی این شهرستان ضمن تبریک روز خبرنگار، از خبرنگاران این شهرستان تقدیر کرد.

سرهنگ محمد توحیدی با بیان اینکه تلاش خبرنگاران برای آگاه سازی شهروندان، فرهنگ سازی و خدمت به شهر همواره باید  مورد تقدیر قرار بگیرد، اظهار کرد: در چند سال گذشته رسانه‌های شهرستان نقشی سازنده برای ارتقای امنیت در شهر از لحاظ فرهنگ سازی برای ترافیک، کاهش سرقت و مبارزه با مواد مخدر داشته‌اند و این امر نتیجه ارتباط تنگاتنگ با عوامل انتظامی است، لذا امیدواریم این تعامل و ارتباط همواره ادامه داشته باشد.

توحیدی در این نشست به ارائه گزارشی از عملکرد عوامل انتظامی در رابطه با کشف سرقت و مبارزه با مواد مخدر افزود: از ابتدای سالجاری تا کنون 150 سارق و 25 مالخر در این شهرستان دستگیر شده‌اند که بیش از 90 درصد آن مربوط به سرقت‌های خرد بوده است.

وی افزود: در این مدت 122 توزیع‌کننده و قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شده‌اند.

 توحیدی در پایان تصریح کرد: از ابتدای سال جاری میزان کشفیات مواد مخدر 49 درصد و میزان کشف سرقت در مهاباد 76 درصد بوده است.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد