تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۲۴ مرداد ساعت ۲۱:۵۰ بازدید: 805      نظرات: 0      کد مطلب: 20050
با حضور 6 دستگاه ماشین آتشنشان

حریق کارخانه پالت‌سازی شهرک صنعتی میاندوآب مهار شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: بخشی از محل نگهداری پالت‌‌‌های چوبی یکی از واحد‌های تولیدی در شهرک صنعتی میاندوآب طعمه حریق شد.
 
سامان محمدی، در تشریح این حادثه به خبرنگار هاژه گفت: حوالی ساعت ۱۵:۳۰ بعدازظهر امروز درپی تماس‌ با سامانه ۱۲۵ آتشنشانی از آتش‌گرفتن یک واحد تولیدی پالت‌سازی در شهرک صنعتی میاندوآب خبردار شدیم که بلافاصله ماشین آبپاش شهرک صنعتی را به محل اعزام کردیم.
 
 وی افزود: به دلیل شعله‌های گسترده آتش با درخواست کمک از سوی نیروهای حاضر، چهار دستگاه ماشین آبپاش از ایستگاه‌های شهری و یک دستگاه دیگر از ایستگاه روستای گل‌ سلیمان آباد به محل حادثه اعزام شد و جلوی پیشروی حریق به بخش‌های دیگر کارخانه را گرفتند‌.
 
وی در خصوص علت حادثه و میزان خسارت گفت: علت حادثه تاکنون مشخص نشده و در دست بررسی است و به گفته صاحب کارخانه، میزان خسارت حدوداً ۸۰۰ میلیون ریال است.
 
محمدی در پایان با توصیه به صاحبان واحدهای تولیدی گفت: واحدهای تولیدی که مواد اشتعال‌زا نگهداری می‌کنند می‌بایستی انبارهای خود را برای جلوگیری از آتش‌سوزی پارتیشن‌بندی (قفسه‌بندی)  و مجهز به سیستم اعلام حریق کنند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد