تاريخ: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۲۶ مرداد ساعت ۹:۵۶ بازدید: 2924      نظرات: 0      کد مطلب: 20074

جزئیات ماجراجویی مرگبار ۳ جوان در شاهین‌دژ


به گزارش هاژه، چند روز بعد از مرگ 3 جوان در یک چاه عمیق شهرستان شاهین‌دژ، روابط عمومی فرمانداری این شهرستان جزئیات این حادثه مرگبار را اعلام کرد.
مورخه 24 مردادماه، رسانه‌های شهر بوکان از مرگ 3 جوان بوکانی در یک چاه عمیق در شاهین‌دژ خبر دادند.
ابتدا گمان می‌رفت این سه جوان برای پاکسازی لجن چاه وارد آن شده‌اند، اما چند روز بعد از حادثه مشخص شد که کنجکاوی آنها برای ماجراجویی علت حادثه بوده است.
مسوول روابط عمومی فرمانداری شاهین در اینباره گفته است: این سه جوان که ۲ نفر از آنها از اهالی این شهرستان و یکی دیگر از آنها از اهالی بوکان است روز گذشته بنابه گفته برخی اهالی برای حفاری وارد یک دخمه در حوالی روستای «گول چرمو» می‌شوند.
بهرنگ رضایی افزود: این افراد پس از ورود به این دخمه احتمالا به دلیل گازگرفتگی جان خود را از دست داده و جنازه آنها در اعماق این دخمه باقی می‌ماند.
وی اضافه کرد: تعدادی از اهالی این روستا که از عدم بازگشت این سه جوان نگران شده بودند به محل این غار مراجعه می‌کنند که با جنازه بی جان آنها مواجه می‌شوند.
مسوول روابط عمومی فرمانداری شاهین دژ یادآور شد: با همکاری مردم و نیروهای امدادی اجساد این افراد از غار خارج شده و به پزشکی قانونی منتقل شد تا دلیل اصلی مرگ آنها مشخص شود.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد