تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۷ مرداد ساعت ۱۰:۲۸ بازدید: 957      نظرات: 0      کد مطلب: 20085
معرفی کتاب؛

باشگاه تاب‌آوری


 دکترآنجلا آرمسترانگ نویسنده کتاب باشگاه تاب آوری، عادات روزانه برای موفقیت و عملکرد عالی دارای تخصص در کوچینگ، کار آفرینی و تاب آوری است  وی بعنوان کوچ حرفه ای مشغول بکار است.

دکتر آرمسترانگ در انگلستان زندگی میکند و علاقه مند به مسافرت و گردشگری است.

 او در این کتاب از تجربیات خود سخن بمیان آورده است وی همچنین در زمینه تاب آوری و فرسودگی شغلی هم دارای تجربیاتی است.

وی در کتاب باشگاه تاب آوری بیان میدارد که از طریق تاب آوری منیتوان به سلامت و عملکرد سازمانی بهتری دست یافت و از همین طریق هم گامهای موثری در مقابله با فرسودگی شغلی برداشت .

مدیران سازمانها با سرعت روبه تزاید تغییرات وتحولات، عدم قطعیت و شرایط و تحولات غیر قابل پیش بینی ، فشارهای مالی و رکود اقتصادی و تغییرات در ذایقه و سلیقه های مشتریان به عنوان چالش های جدی مواجه هستند.

دراین میانه کارکنان وکارمندان نیز از مدیران خویش  انتظار دارند که هدفمند، متشکل و پایدار، معتبرو الهام بخش باشند ،  به همه ابعاد و مسایل مجموعه تحت تصدی توجه کنند.

و برای کارکنان محیطی سرشار از اعتماد و احترام با توجه بر سلامت سازمانی و بهداشت روانی فراهم آورند.

ایجاد تعادل بین انتظارات سازمان ، مدیران و کارکنان نیاز به تاب آوری، فردی و سازمانی دارد تاب آوری به روایت نویسنده کتاب باشگاه تاب آوری به عنوان توانایی در مواجهه با چالش ها و پاسخ مثبت و به تغییرات و تحولات  تغییرات زندگی و گفتن "بله" به فرصت هایی که شما را هیجان زده می کند، تعریف می کند. عادات انعطاف‌پذیری در این کتاب کاملاً تحت کنترل شما است، درک آن ساده است، انجام آن سریع است، می‌توان آن را در هر مکانی انجام داد، هزینه‌ای ندارد و نیازی به بسته‌ای ندارد.

دکترآنجلا آرمسترانگ در کتاب باشگاه تاب آوری از توسعه تاب آوری شخصی به‌عنوان یک ویژگی لازم برای مدیران موفق و توانمند یاد میکند.

 

 برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد