تاريخ: ۱۴۰۱ جمعه ۲۸ مرداد ساعت ۲۱:۳۵ بازدید: 2138      نظرات: 0      کد مطلب: 20107

کودک 7 ساله بوکانی از مرگ حتمی نجات یافت


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، مسوول اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان بوکان از غرق شدن یک کودک ۷ ساله و احیای موفقیت آمیز وی خبر داد.
 
طه قاسمی در تشریح این حادثه به خبرنگار هاژه گفت: حدود ساعت ۱۳ ظهر امروز درپی تماس شهروندان با اورژانس۱۱۵ از غرق شدن یک کودک در سد شهید کاظمی بوکان خبر دادند که بلافاصله تیمی از نیروهای اورژانس پزشکی به محل حادثه اعزام شد.
 
وی افزود: یک کودک ۷ ساله با هویت معلوم ساکن شهرستان بوکان به همراه خانواده برای تفریح به حاشیه این سد آمده بود که با شنا در مخزن سد و عدم آشنایی کافی با فنون شنا دچار غرق شدگی می‌شود.
 
 وی اضافه کرد: کودک غرق شده توسط مردم از آب خارج شده و یکی از کارشناسان بیهوشی که اتفاقی آن‌جا حضور داشته کودک را احیاء می‌‌کند و با حضور به موقع پرسنل اورژانس، احیاء پیشرفته انجام و از مرگ حتمی نجات پیدا می‌کند.
 
مسوول فوریت‌های پزشکی در خصوص وضعیت سلامتی کودک گفت: هم‌اکنون این کودک با وضعیت مطلوب در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بوکان بستری است.
 
وی در پایان با توصیه به شهروندان گفت از شنا کردن در سد‌ها خودداری کرده تا از این قبیل اتفاقات به حداقل برسد و هیچ خانواده‌ای داغدار نشود.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد