تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۲۹ مرداد ساعت ۹:۱۱ بازدید: 1487      نظرات: 0      کد مطلب: 20110
جمعه پر حادثه استان

هفت فوتی و ۳۰ مصدوم در هشت حادثه جداگانه


مدیر عامل جمعیت هلال استان آذربایجان غربی گفت: جمعه گذشته یکی از پرحادثه ترین روزها را در سطح استان پشت سرگذاشتیم.
 
مدیر عامل جمعیت هلال استان آذربایجان غربی در پی اعلام این خبر گفت: مقارن ساعت ۱۱:۳۰ مورخه ۱۴۰۱٫۰۵٫۲۸ در پی اعلام حادثه واژگونی خودروی سمند در سدارس به چایپاره نجاتگران جمعیت هلال احمر پلدشت به محل حـادثه اعزام شدند و اقدام به رهاسازی ۶ مصدوم گرفتار شده در داخل خودرو نمودند. 
 
امیر جعفرزاده افزود: همزمان با این حـادثه نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان بوکان نیز در واژگونی پراید در محور بوکان به میاندوآب  ۶ مصدوم گرفتار شده در داخل خودروی پراید را رهاسازی نمودند.
 
همچنین ۲ مصدوم هم در واژگونی خودروی پژو پارس در محور میاندوآب به مهاباد توسط نجاتگران پایگاه امداد و نجات برده رشان میاندوآب امداد رسانی شده‌ و ۲ مصدوم دیگر در حادثه ای مشابه در واژگونی پژو ۲۰۶ توسط نجاتگران پایگاه امداد و نجات عین الروم اشنویه رهاسازی و انتقال یافتند، همچنين ۲مصدوم دیگر در انحراف از جاده خودروی پیکان در محور بازرگان به ماکو بامداخله نجاتگران پایگاه امداد و نجات شهید آذربان ماکو نجات یافتند.
 
جعفرزاده گفت: در حادثه ای دیگر در جنوب  استان نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان پیرانشهر بعد از دریافت گزارش از ستاد ۱۱۲ مبنی بر تصادف خوردی پژو با سمند به محل سانحه رانندگی اعزام شدند و اقدام به رهاسازی ۷ مصدوم حادثه نمودند که ۴ نفر از حادثه دیدگان در محل حادثه فوت شده بودند.
 
جعفرزاده خاطر نشان کرد: در مسیر نقده به ارومیه نیز یک دستگاه اتوبوس همراه با ۳۵ سر نشین از مسیر خارج و پنج نفر از این سرنشینان دچار مصدومیت شدید بودند که نجاتگران اعزامی از پایگاه امداد و نجات حیدرآباد ، بعد از رهاسازی مصدومین را تحویل فوریت های پزشکی و بیمارستان نقده کرند.
 
غیر از حوادث جاده ای در سطح استان در روز جمعه، سد سیلوانای ارومیه نيز ۳فوتی گرفت./فارسارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد