تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۳۰ مرداد ساعت ۱۱:۵۰ بازدید: 1221      نظرات: 0      کد مطلب: 20132

مراسم اعطای گواهینامه پایان‌دوره «کارگاه روزنامه‌نگاری هاژه» برگزار شد


بە گزارش هاژە، روز یکشنبە سی‌ام مردادماه ۱۴۰۱، مراسم اعطای گواهینامه پایان‌دوره روزنامه‌نگاری هاژه در فرمانداری شهرستان مهاباد برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در این جلسه گفت:خوشبختانه رسانه‌های سطح شهرستان در جهت خدمت و با هدف توسعه و پیشرفت همه جانبه مهاباد گام برداشتەاند که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

امیر قادری افزود: در جلسات شورای اداری بارها تاکید کردەام که مدیران اداری سطح شهرستان باید با آغوش باز پذیرای انتقادات اصحاب رسانه باشند، چە بسا کە این انتقادات در راستای رفع ایرادات مدیریتی و بهبود عملکرد مدیران بە رشته تحریر درآمدەاند.

سیامند جوانبخت، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد ضمن تبریک بە تمامی کارآموزانی که توانستەاند با موفقیت دوره آموزشی روزنامەنگاری پایگاه خبری هاژه را بە پایان برسانند گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمادە است که با همکاری پایگاه خبری هاژه، دوره‌های بعدی آموزش روزنامەنگاری را برگزار کند تا همواره بتوانیم در پرورش نسلی جدید از روزنامەنگاران و خبرنگاران متعهد بە رسالت این حرفه، تلاش خود را بە کار بگیریم.


 

به گزارش هاژه، دوره آموزشی روزنامەنگاری توسط پایگاه خبری هاژه و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بە مدت ١٥٠ ساعت آموزشی به مدرسی زاگروس عبدالهی، در مهرماه ١٤٠٠ برگزار شدە بود. لازم بە ذکر است که در پایان این دوره، تعداد ١٧ کارآموز توانستند گواهی پایان دوره را دریافت نمایند.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد