تاريخ: ۱۴۰۱ جمعه ۴ شهريور ساعت ۱۲:۳۴ بازدید: 3441      نظرات: 0      کد مطلب: 20187
قتل‌عام خانوادگی در لرستان

6 عضو یک خانواده به بدست عمویشان به قتل رسیدند


به گزارش هاژه به نقل از ایرنا، دادستان عمومی و انقلاب دلفان گفت: ۶ نفر از اعضای یک خانواده به دلیل اختلافات خانوادگی در روستای "عزیزآباد" بخش "خاوه" دلفان به قتل رسیدند.
"محمد زیرک" روز پنجشنبه اظهار کرد: صبح امروز یک جوان ۳۶ ساله با در دست داشتن یک قبضه سلاح کلاشینکف و به علت اختلافات مالی به منزل برادر بزرگتر خود مراجعه کرده و اقدام به قتل برادر، همسر و چهار فرزند وی کرد.
وی گفت: پس از اطلاع از وقوع این حادثه، دادستانی به همراه ماموران انتظامی و بازپرسان قتل شهرستان دلفان در محل حاضر و اقدام به بررسی صحنه جرم کردند.
وی افزود: پس از اطلاع از مخفیگاه متهم بلافاصله تیمی از مامورین انتظامی دلفان به سرپرستی دادستان شهرستان به محل اعزام و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه قاتل در مخفیگاه خود در یکی از روستاهای اطراف نورآباد دستگیر شد.
زیرک بیان کرد: قاتل در همان لحظات اولیه مورد بازجویی قرار گرفته و سریعاً به ارتکاب جنایت مذکور اقرار نمود و انگیزه این جنایت هولناک را اختلاف مالی با برادرش عنوان کرد.
به گفته دادستان دلفان تحقیقات درخصوص دیگر زوایای‌ این جنایت در حال انجام بوده و متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد