تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۶ شهريور ساعت ۱۸:۹ بازدید: 915      نظرات: 0      کد مطلب: 20225
مدرسه ٣ کلاسه کوسەکەریز افتتاح شد

٤٩ پروژه آموزشی در مهاباد در دست احداث است


به گزارش پایگاه خبری هاژه، در پنجمین روز از هفته دولت (ششم شهریورماه ١٤٠١) مدرسه سە کلاسه متوسطه اول روستا کوسه کەریز با حضور مسوولان شهرستانی مهاباد افتتاح و به بهرەبرداری رسید.

کریم سلیمانی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهاباد در جریان  مراسم افتتاحیه این مدرسه گفت: خوشبختانه افزایش سرانه فضای آموزشی در شهرستان مهاباد بە سرعت در حال انجام است و در چند سال آتی از میانگین استانی پیشی گرفته و بە جایگاهی بالا در سطح کشور خواهد رسید.

وی افزود: از هفته دولت سال گذشته تاکنون با حمایت‌ها و پیگیری‌های نماینده محترم مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، تعداد ٤ مدرسه ١٢ کلاسه در سطح شهرستان کلنگ‌زنی شدە و در آیندەای نزدیک بە جمع فضاهای آموزشی شهرستان اضافه خواهند شد.


 

سلیمانی در مورد پروژە‌های در دست اجرا گفت: در حال حاضر ٤٩ پروژه در شهرستان مهاباد در حال پیگیری است که در یک سال گذشته پیشرفت فیزیکی برخی از آنان بە بیش از ٥٠ درصد رسیده است.

وی در تشریح گفت: تعداد ٣٣ پروژه از محل اعتبارات دولتی با ٢١٨ کلاس درس و زیربنای ١٨ هزار ٩٧ متر مربع و همچنین ١٦ پروژی خیری _ مشارکتی با ٦٣ کلاس درس و زیربنای ١١ هزار و ٩٥ در دست اجرا بودە و سال‌های آیندە میزبان دانش‌آموزان مهابادی خواهند بود.

به گزارش هاژه، مدرسه ٣ کلاسه کوسه کەریز، پروژه مشارکتی آموزش و پرورش و بنیاد برکت است که با ٢١٧ متر زیربنای آموزشی و اعتباری بالغ بر ٣ میلیارد و ٦٠٠ میلیون تومان افتتاح و بە بهرەبرداری رسیدە است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد