تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۱۹ شهريور ساعت ۱۶:۳۴ بازدید: 3102      نظرات: 4      کد مطلب: 20409
بستگان خواستار حمایت مسوولان شدند

آخرین وضعیت سیمبان حادثه دیده مهاباد اعلام شد


به گزارش هاژه، سیمبان حادثه مهابادی که در تهران درحال مدوا است، بدلیل شدت جراحات دچار نقص عضو شد.
 
مورخه 24 مردادماه سالجاری سیمبان مهابادی بر اثر حوادث ناشی از کار در روستای کهنه‌ده شوگای دچار برق‌گرفتگی شد و به مرکز استان اعزام شد.
هفته قبل بنا به درخواست بستگان این حادثه برای ورود مسوولان به موضوع و انتقال این سیمبان به مراکز درمانی مجهز، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی مقدمات انتقال بیمار به بیمارستان تخصصی مطهری تهران را فراهم کرد.
یکی از بستگان وی ضمن تقدیر از اقدام نماینده برای پیگیری موضوع، در گفتگو با هاژه اظهار کرد: با تشخیص پزشکان و جلوگیری از سرایت عوارض برق‌گرفتگی به سایر نقاط بدن، هر دو دست این سیمبان قطع شده است.
وی اضافه کرده که درحال حاضر وضعیت سلامتی سیمبان حادثه دیده رو به بهبودی است، اما همچنان بایدتحت مراقبت‌های ویژه برای بهبودی کامل باشد.
وی در ادامه با اشاره به قطع هر دو دست این سیمبان می‌گوید: پزشکان بیمارستان مطهری به آنها گفته‌اند که اگر در روزهای اول بعد از حادثه این سیمبان به تهران منتقل می‌شد، احتمالا شانس بیشتری برای احیای اعضایش داشت.
او در پایان گفت: در این شرایط خانواده، همکاران و نزدیکان این سیمبان خواستار حمایت جدی مسوولان برای ادامه روند درمان و همچنین جبران خسارت هستند.
 
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مراد ۱۴۰۲/۲/۵
فقیره خدارحمی په بکات
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مراد ۱۴۰۲/۲/۵
فقیره خدارحمی په بکات
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۱/۶/۲۰
ولا له رضائیه هیچ رسیدگی کان پی نده کرد
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

امید ۱۴۰۱/۶/۱۹
حک چۆر بم😔

نظر خود را براي ما ارسال كنيد