تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۲۰ شهريور ساعت ۱۹:۳۳ بازدید: 2368      نظرات: 0      کد مطلب: 20434

نمایشگاه صنایع دستی و آثار هنری مراکز تحت پوشش بهزیستی مهاباد افتتاح شد


به گزارش هاژه، نمایشگاه دستاوردها و محصولات مراکز تحت پوشش بهزیستی مهاباد در تالار وحدت این شهر افتتاح شد.

مهران یوسفی در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: این نمایشگاه در 8 غرفه‌ با حضور مراکز مثبت زندگی، جمعیت نورافزا، خانه روناک، خانه ژیوان، خانه امین، مرکز روزانه هه‌ژین، مراکز نگهداری معلولان کیمیا و که‌وین برگزار شده است.

وی هدف از برگزاری نمایشگاه‌ را توانمندسازی معلولان و رساندن آنها به اشتغال پایدار اعلام کرد و گفت:  یکی از اهداف کار سازمان بهزیستی توانمندسازی جامعه هدف بهزیستی شامل معلولان و سایر جوامع تحت پوشش است و استقبال شهروندان از محصولات آنها نقشی تعیین کننده در ایجاد اشتغال ثابت و پایدار دارد.

یوسفی تصریح کرد: محصولاتی ازجمله خوراکی، صنایع دستی سنتی، زیورآلات، تابلوهای نقاشی، لباس محلی، وسایل تزئینی، چرمدوزی، گلسازی و... برای فروش گذاشته شده است.

وی اضافه کرد: آثار و محصولات این نمایشگاه حتی از سایر محصولاتی که در بازار عرضه می‌شود با کیفیت‌تر است.

رییس اداره بهزیستی شهرستان مهاباد در ادامه اظهار کرد: سازمان بهزیستی از مشاغل خرد افراد تحت پوشش با ارائه تسهیلات اولیه و توسعه‌ای و همچنین بیمه خویش فرمایی حمایت می‌کند.

وی افزود: درحال حاضر 1 هزار و 700 پرونده به مراکز مثبت زندگی برون‌سپاری شده و توانمندسازی افراد تحت‌پوشش از اولویت‌های سازمان بهزیستی است.

یوسفی در پایان با ابزار امیدواری از استقبال شهروندان از محصولات این نمایشگاه تصریح کرد: آثار و محصولات این نمایشگاه توسط جامعه هدف بهزیستی و افراد تحت پوشش برای فروش گذاشته شده،  لذا خرید از این نمایشگاه کمک به توانمند سازی افراد تحت پوشش بهزیستی است.، امیدواریم شهروندان با بازدید و خرید از این نمایشگاه، از اشتغال افراد تحت پوشش بهزیستی شهرستان حمایت کنند.

به گزارش هاژه، نمایشگاه دستاوردها و محصولات مراکز تحت پوشش بهزیستی مهاباد بمدت 3 روز در 2 نوبت صبح و عصر در تالار وحدت این شهر دایر است.

 

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد