تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۷ اسفند ساعت ۱۸:۲۴ بازدید: 719      نظرات: 0      کد مطلب: 20610

نفرات برتر جشنواره سراسری کاریکاتور بوکان معرفی شدند


به گزارش هاژه به نقل از ایرنا، یازدهمین جشنواره سراسری کاریکاتور بوکان با معرفی نفرات برتر پایان یافت.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان اظهار کرد: در یازدهمین جشنواره سراسری کاریکاتور بوکان ۳۵ هنرمند از استان های مختلف کشور با ارسال ۱۰۲ اثر شرکت کرده بودند.
منصور احمدی با اشاره به اینکه داوری یازدهمین جشنواره سراسری کاریکاتور بوکان به صورت اینترنتی برگزار شد، افزود: داوری آثار این دوره را «محمود نظری» از همدان، «فخرالدین دوست محمد» از کرمانشاه و «بهرام افضلی» از ارومیه به عهده داشتند.
وی اضافه کرد: هیات داوران از بین آثار ارسال شده به یازدهمین جشنواره سراسری کاریکاتور بوکان اثر «محمدعلی رجبی» از نطنز را به عنوان نفر اول معرفی و اثر «محمدحسین اکبری» از جهرم و «عفت امجدی پور» از مشهد را به ترتیب به عنوان نفرات دوم و سوم انتخاب کردند.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان گفت: هیات داوران اثر «هیبت احمدی» از کرج، «بصیر حسین پناهی» از سمنان، «مریم رحیم پور» از تبریز و «اسماعیل بابایی» از رشت را شایسته تقدیر دانستند.
وی اظهار کرد: دیپلم افتخار، تندیس و کتاب جشنواره به این نفرات اهدا و نمایشگاهی از آثار منتخب این دوره به مدت ۱۵ روز در گالری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوکان برای بازدید علاقمندان به نمایش گذاشته خواهد شد.
وی یادآور شد: سال گذشته و در دهمین جشنواره سراسری کاریکاتور بوکان ۱۸۰ هنرمند در مجموع ۹۴۹ اثر خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده بودند که ۶۳ اثر مربوط به بخش موضوعی و ۷۹ اثر در بخش آزاد برای جشنواره و نمایشگاه انتخاب شدند.
جشنواره کاریکاتور بوکان ابتدا در سال ۱۳۸۲ به صورت استانی کار خود را شروع کرد و در سال ۱۳۸۳ با حضور شهرهای شمال غرب کشور و در سال ۱۳۹۱ به صورت سراسری و با حضور استان های مختلف کشور در این شهرستان برگزار شد.
عکس تزئینی است. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد