تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۹ اسفند ساعت ۲۱:۳۰ بازدید: 713      نظرات: 0      کد مطلب: 20619

مراسم تقدیر از مدال آوران شهر گوک تپه برگزار شد


 به گزارش هاژه، مراسم تقدیر از مدال آوران ورزشی شهر گوک تپه مهاباد برگزار شد.

در این مراسم که در سالن جلسات شورای شهر گوک تپه برگزار شد، از 10 مدال آور رشته کاراته در مسابقات قهرمانی کشور(انتخابی تیم ملی) تجلیل شد.

حسن نوری‌زاده رییس شورای شهر گوک تپه در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: علی‌رغم اینکه این شهر فاقد سالن سرپوشیده است، اما استعدادهای زیادی در زمینه ورزش قهرمانی کشف شده است که توانسته‌اند در سطح کشور مدال آور باشند.

وی افزود: مدت زیادی است که بصورت جدی پیگیر احداث سالن ورزشی در این شهر هستیم و مکاتباتی در سطح استان و کشور برای این امر انجام شده و امسال احداث سالن ورزشی سرپوشیده در شهر گوک تپه آغاز خواهد شد.

نوری‌زاده تصریح کرد: 13 هکتار زمین نیز به اداره ورزش و جوانان شهرستان واگذار شده و انتظار می‌رود این اداره نیز نسبت به احداث زیرساخت‌های ورزشی اقدام نماید.

کیوان خوشبخت رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد نیز در این مراسم اظهار کرد: با توجه به قبول مسوولیت درحال پایش و بررسی وضعیت موجود هستیم.

وی افزود: درحال حاضر 44 هیات ورزشی در شهرستان مهاباد فعالیت دارند و باید تلاش کنیم که هیات‌های ورزشی شهرستان مهاباد در شهر گوک‌تپه نیز فعالیت نمایند.

بخشی از این مراسم به بیان مشکلات و نارسایی‌های حوزه ورزش در شهر گوک تپه اختصاص یافته بود و در آن مربیان و فعالان خواستار احداث فضاهای ورزشی در این شهر شدند.

 

برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد