تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۲۲ اسفند ساعت ۱۷:۵۱ بازدید: 798      نظرات: 0      کد مطلب: 20689
با محوریت فرهنگ ایمنی آتش نشانی و چهارشنبه آخر سال

اختتامیه اولین دوره مسابقه نقاشی در مهاباد برگزار شد


 به گزارش هاژه، اختتامیه اولین دوره مسابقه نقاشی در مهاباد با محوریت فرهنگ ایمنی آتش نشانی و چهارشنبه آخر سال در تالالر وحدت شهرداری با حضور مسوولان شهرستان مهاباد برگزار گردید.

این مسابقه هنری به همت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و اداره ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری مهاباد به منظور آشنا شدن بیشتر جامعه هدف، با فعالیت های مربوط به آتش‌نشانی و سختی کار آتش‌نشانان و همچنین توجه ویژه به نقش آموزش‌های عمومی در راستای کاهش آثار سوء ناشی از وقوع حوادث و سوانح، کمک به ترویج و ارتقای سطح فرهنگ ایمنی در جامعه و پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی در سه رده سنی خردسالان برگزار شد.

گروه های سنی از ۷ تا ١٢ سال و به ویژه دانش‌آموزان مهلت داشتند تا از یکم الی بیستم اسفندماه فرصت داشتند آثار خود را به دبیرخانه این مسابقات ارسال کنند.

به گفته سردار فداکار سرپرست سازمان آتشنسانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد 150 اثر به جشنواره ارسال شده که از این تعداد 10 اثر به عنوان آثار برتر انتخاب و به 10 نفر اول جوایزی ویژه اهدا شده است.

لازم به ذکر است اعضای شورای اسلامی و شهرداری مهاباد به منظور ارزش نهادن به مشاکرت دانش آموزان، از تمامی اعضای شرکت کننده که جزو آثار برتر نبودند جوایز اهدا کردند.

به گزارش هاژه سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد، رویکرد خود در سال 1402 را آموزش فراگیر به شهروندان به منظور کاهش حوادث اعلام کرده است.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد