تاريخ: ۱۴۰۲ شنبه ۲۶ فروردين ساعت ۱۹:۱۴ بازدید: 730      نظرات: 0      کد مطلب: 20905
تازه‌ترین اثر نویسنده پرکار مهابادی منتشر شد

بی‌سرزمین‌تر از صلح، بحران در قاره سبز روانه بازار شد


به گزارش هاژه، تازه‌ترین اثر نویسنده پرکار مهابادی تحت عنوان «بی‌سرزمین‌تر از صلح بحران در قاره سبز» روانه بازار شد.
سلیمان سیدی شاعر و نویسنده مهابادی تازه‌ترین اثر خود را در حوزه سیاست و حکومت در 316 صفحه توسط انتشارات نوید شیراز به چاپ رسانده است.
 
 
 
سیدی در این کتاب از رویای آمریکایی و جهان نو سخن گفته و با مطرح کردن کلیاتی در حوزه فلسفه سیاسی و بازخوانی شرایط موجود ضمن بازگو کردن تاریخ و رویدادهای سیاسی قاره سبز در دهه‌های گذشته، از کابوس‌های قاره سبز پرده برداشته است.
این نویسنده فصل پایانی کتاب خود را به روشنی و بیداری اختصاص داده و آخرین صفحه، کتاب خود را با شعری تحت عنوان باغ زیتون به نقطه پایان رسانده است.
"جهان در آیینه‌ی زمان"، فصل پنجم عشق"، "بانوی سبز خیال"، "از کاراکاس تا مهاباد"، "سالها و سایه‌ها" ، "پرواز زیر باران" ، "شاه شطرنج"، "در گذر ابری زمان"، "جام لبالب تهی" و "در روشنای روز" از دیگر آثار سلیمان سیدی هستند.
سلیمان سیدی متولد سال 1330 در مهاباد دانش آموخته علوم سیاسی از دانشگاه تهران در دهه 50 شمسی دیپلمات ایران در ونزوئلا بوده است. پس از سال‌ها فعالیت در سازمان انرژی اتمی ایران و وزارت خارجه، زندگی و کار شخصی در آمریکای لاتین را برگزید. او پس از بازگشت به زادگاهش به جمع‌آوری آثار، نوشتن خاطرات و اشعار خود پرداخته است.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد