تاريخ: ۱۴۰۲ يکشنبه ۲۷ فروردين ساعت ۲۲:۴۲ بازدید: 814      نظرات: 0      کد مطلب: 20909

عیادت از هنرمند پیشکسوت خضر رش‌احمدیجمعی از اصحاب فرهنگ و هنر و رسانە هاژە مهاباد بە همراه رییس ادارە فرهنگ و ارشاد شهرستان با حضور در منزل هنرمند خضر رش‌احمدی، از ایشان عیادت کردند.


خضر رش‌احمدی، هنرمند و عرصه تئاتر و تلویزیون چند سالی‌ست بر اثر بیماری زمین‌گیر شدە و اخیرا نیز دو بار زیر تیغ جراحی رفتە است.


در این دیدار، مناف ایران‌پناه، پیشکسوت تئاتر، رادیو و تلویزیون، سیدنوح عنایتی شاعر و نویسنده، فتاح فتاح‌زادە بازیگر، سیامند جوانبخت، رییس ادارە فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد، امید خاکپور رییس انجمن هنرهای نمایشی استان، ابراهیم بومی دوبلور و بازیگر، سامان ارمی کارگردان تئاتر و طراح نور، هرمان وطمانی، امیر قادری و پولا آغاز از پایگاه خبری هاژە در این دیدار حضور داشتند.


مناف ایران‌پناە در این دیدار گفت: استاد رش‌احمدی هنرمندی با تجربە و خلاق است کە کارهای فاخری را از خود بەجای گذاشتە است. امیدواریم بار دیگر بە صحنه هنر بازگشتە و دل مردم را شاد کند.


سیامند جوانبخت، رییس ادارە فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد نیز اظهار داشت: امروز بە همراە جمعی از اصحاب هنر و رسانە با استاد رش‌احمدی دیدار و از نزدیک جویای احوال ایشان شدیم، قطعا جایگاە وی بە عنوان یک هنرمند مردمی در بین مردم محفوظ است.


خانوادە استاد خضر رش‌احمدی با تشکر از زحمات کادر درمان و پزشک معالج گفتند: اخیر دو عمل جراحی بر روی وی، توسط دکتر صفایی با موفقیت انجام شدە کە جا دارد از وی و عوامل کادر درمان بیمارستان مهاباد نهایت تشکر را داشتە باشیم،


خضر رش‌احمدی، متولد مهاباد نزدیک بە دو دهە با بازی در نقش "حەمە" بە شهرت رسید. نامبردە سال ١٣٨٩ بر اثر سکتە مغزی زمین‌گیر شدە و توان حرکتی و گفتاری وی دچار اختلال شدە است.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد