تاريخ: ۱۴۰۲ دوشنبه ۴ ارديبهشت ساعت ۱۱:۱ بازدید: 4813      نظرات: 5      کد مطلب: 20961

زوج جوان قربانی تصادف شب گذشته مهاباد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، شب گذشته درپی برخورد دو دستگاه خودرو منجر به جانباختن یک زوج جوان و مجروحیت کودک ۷ ساله شد.
 
 کمال آهمند، مسوول اورژانس و فوریت‌های پزشکی در این خصوص به هاژه گفت: شب گذشته درپی تماس شهروندان از برخورد دو دستگاه خودرو پژو و پیکان وانت در ورودی شهر مهاباد از طرف میاندوآب، دو کد پایگاه ۲ و ۳ شهری نیروهای فوریت پزشکی سریعا به محل حادثه اعزام کردیم.
وی افزود: شدت برخورد منجر به جانباختن راننده پیکان وانت شده بود و همسر وی نیز به دلیل شدت جراحت در بیمارستان جان خود را از دست داده است.
آهمند افزود: کودک ۷ ساله این خانواده نیز با مجروحیت شدید از ناحیه سر، توسط آمبولانس فوریت‌های پزشکی به بیمارستان منتقل شد.
 
به گزارش هاژه این زوج جوان ساکن یکی از روستاهای اطراف مهاباد بودند که بر اثر برخورد خودروی پژو از پشت دچار این حادثه دلخراش شدند.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
1
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۲/۲/۵
واقعن دلخراش همسایه ما بودن😞😞
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

کمال ۱۴۰۲/۲/۵
وقتی چند تا بچه ۱۳ یا ۱۴ ساله بدون گواهینامه میرن پشت فرمون و هر شب مسابقه میدن ودر طول یک سال چندین خانواده رو بدبخت کردند ، مسئولین بی لیاقت کجا هستند ؟ با این وضع باید به جای ماشین با قاطر و الاغ مسافرت کنیم . امنیت را با ما تجربه کنید
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

یوسف ۱۴۰۲/۲/۴
بابه بو خاتری خودای جوان برون احتیاط بکه ن ، ئه وتا یک خیزانتان به کوشت دا ، جاره پژو سواران اصلا جوان نارون چند جتر وه خت بو خوم په دادن اویش خودا روحمی کرد
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۲/۲/۴
مسول بلندشوتاکی نشستی شهرموبحال خودش واگذاشتی شب خوابیدی شهرشوده مرکزفسادمرکزجنجال
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

انور ۱۴۰۲/۲/۴
راننده ی پژو در واقع قاتل این زوج بیچاره هستن و تغییر سرنوشت بچه ی هفت ساله نیز بدست او روی داده ، این فقط یک تصادف اتفاقی نیست ، این یقینا قتل عمد است و جای قصاص قاتل هست تا بلکه مایه عبرت حیوان صفتانی باشد که اینچنین بی پروا زندگی انسانهای بیگناه را به تباهی میکشانند ، خواهشا این پیام را در کانال تلگرامتان درج نمایید !!

نظر خود را براي ما ارسال كنيد