تاريخ: ۱۴۰۲ دوشنبه ۴ ارديبهشت ساعت ۱۶:۵۷ بازدید: 1523      نظرات: 0      کد مطلب: 20962

مرگ آرام مادر و مصدومیت دختر بچه سردشتی کنار شعله‌های زرد رنگ بخاری


مسئول واحد ایمنی و آتش‌نشانی شهرداری سردشت از مرگ یک زن و مصدومیت دختر هشت ساله اش در منزلی که دچار گازگرفتگی شده بود، خبر داد.
نادر ساربانی با اعلام خبر مرگ شهروند سردشتی و مصدومیت دخترش درباره جزئیات این حادثه اظهار داشت: ساعت ۱۳:۲۰ امروز حادثه گازگرفتگی در بلوارشلماش به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت گروه امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند.
مسئول سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سردشت ادامه داد: با حضور مأموران آتش‌نشانی در محل حادثه مشاهده شد که پس از بازگشت پدر خانواده به منزل با جسد بی جان همسر و نیم جان دخترش که در کنار بخاری به آرامی خوابیده بودند مواجه شده است.
وی با بیان اینکه رنگ زرد و نارنجی شعله بخاری حاکی از کاهش اکسیژن و انتشار گاز مونوکسید کربن بود، خاطرنشان کرد: علائم مسمویت در سر و صورت این زن مشخص بود، با حضور عوامل اورژانس و بررسیهای لازم مشخص شد که چند ساعتی از مرگ این زن گذشته است.
ساربانی تصریح کرد: علت اصلی مرگ این زن توسط کارشناسان پزشکی قانونی تعیین می‌شود اما با حضور کارشناسان آتش‌نشانی مشخص شد که در اثر تماس بدنی ، لوله بخاری از دودکش جدا شده و باعث انتشار گاز مونو اکسید کربن شده است .
وی در پایان از تمامی شهروندان خواست تا نکات ایمنی در خصوص استفاده از وسایل گازسوز را جدی بگیرند تا دیگر شاهد چنین حوادث تلخ و ناگواری نباشیم.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد