تاريخ: ۱۴۰۲ چهارشنبه ۶ ارديبهشت ساعت ۱۷:۴۲ بازدید: 333      نظرات: 0      کد مطلب: 20977

۴ حادثه جداگانه در کرمانشاه، ۲ فوتی و ۱۲ مصدوم برجای گذاشت


به گزارش پایگاه خبری هاژه، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: در چهار حادثه جداگانه که در هفته جاری در استان روی داد ۲ نفر جان خود را از دست دادند و ۱۲ نفر نیز مصدوم شدند.
 
واژگونی خودروی پژو  با چهار مصدوم 
 
محمدباقر محمدیروز چهارشنبه اظهار کرد: در یک حادثه رانندگی که روز شنبه هفته جاری در محور اسلام آباد به کرمانشاه در حوالی گردنه حسن آباد روی داد براثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵، پنج نفر مصدوم شدند.
وی افزود: نجاتگران‌ پایگاه امداد و نجات مرصاد جمعیت هلال احمر اسلام آباد غرب پس از دریافت گزارشی مبنی بر واژگونی خودرو بلافاصله به محل حادثه اعزام و پس از ارزیابی صحنه حادثه و انجام اقدامات کمک های اولیه مصدومین را با همکاری عوامل فوریت های پزشکی به مرکز درمانی انتقال دادند.
 
یک فوتی و ۳ نفر مصدوم در واژگونی خودرو دنا
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه یادآور شد: در حادثه مشابه دیگری که شب گذشته در محور اسلام آباد غرب به دالاهو روی داد براثر واژگونی یک دستگاه خودرو دنا یک نفر جان خود را از دست داده و سه نفر مصدوم شدند.
 
محمدی افزود: شب گذشته طی تماس تلفنی اورژانس با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر مبنی بر واژگونی خودرو در محور اسلام‌آباد غرب به دالاهو در ابتدای روستای چشمه سفید بلافاصله نیروهای عملیاتی پایگاه سرمیل به محل حادثه اعزام شدند که پس از ارزیابی صحنه حادثه یک مصدوم (خانم ۵۵ساله) را رهاسازی و ۲ نفر دیگر نیز پس از اقدامات پیش بیمارستانی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل جهت انتقال به مراکز درمانی دادند.
وی اضافه کرد: جسد متوفی این حادثه نیز توسط عوامل امدادی به دالاهو منتقل شد.
 
مصدومیت راکب موتور کراس در ارتفاعات کنگاور
 
محمدی همچنین ادامه داد: روز دوشنبه هفته جاری نیز گزارشی مبنی بر واژگونی موتور کراس در ارتفاعات کوه حاجی آباد کنگاور به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات EOC استان کرمانشاه اعلام شد.
  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه یادآور شد: بلافاصله تیم پشتیبانی مرکز اداری جمعیت هلال احمر شعبه کنگاور به محل حادثه اعزام شدند که پس از دسترسی و انجام اقدامات پیش بیمارستانی فرد مصدوم را به پایین کوه انتقال و تحویل عوامل فوریت های پزشکی دادند.
 
۳ مصدوم و یک فوتی در حادثه رانندگی اسلام آباد غرب به حمیل
 
محمدی ادامه داد: روز یکشنبه هفته جاری نیز گزارشی از سوی مرکز اورژانس مبنی بر برخورد پژو پارس با سمند در محور حمیل به اسلام آباد ابتدای جاده فرودگاه به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات EOC استان کرمانشاه اعلام شد.
۴ حادثه جداگانه در کرمانشاه، ۲ فوتی و ۱۲ مصدوم برجای گذاشت
وی افزود: بلافاصله تیم عملیات امداد و نجات پایگاه مرصاد شعبه اسلام آباد غرب به محل حادثه اعزام و پس از ارزیابی و انجام رهاسازی فرد فوتی را به عوامل فوریت های پزشکی تحویل داده و مصدومان حادثه را نیز به مراکز درمانی انتقال دادند.
محمدی تاکید کرد: شماره تلفن گویای ۱۱۲ بصورت شبانه روز پاسخگوی عموم مردم است تا در صورت بروز هر حادثه ای به کمک آنها شتابند.
 
منبع: ایرنا 


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد