تاريخ: ۱۴۰۲ چهارشنبه ۶ ارديبهشت ساعت ۱۸:۴۲ بازدید: 435      نظرات: 0      کد مطلب: 20986

استعداد سرشار کرمانشاه در ورزش بوکس/نیمی از مربیان تیم‌های ملی این رشته کرمانشاهی هستند


 به گفته سرپرست دبیری فدراسیون بوکس، نیمی از مربیان تیم های ملی بوکس کشور از کرمانشاه هستند که نشان دهنده قدرت این استان در بوکس است.

 

 

علی دانشمندفرد، امروز(ششم اردیبهشت) در مجمع انتخابات هیات بوکس استان کرمانشاه، بااشاره به پیشینه درخشان بوکس کرمانشاه در ایران، اظهارکرد: طی سالهای گذشته در بدنه تیم های ملی هم از بُعد قهرمانی و هم از بُعد مربیگری، همیشه نمایندگانی از استان کرمانشاه حضور داشته‌اند.

 

وی ادامه داد: در حال حاضر هم نیمی از مربیان تیم های ملی از کرمانشاه هستند که از جمله آنها می توان به رضا مهدی پور، غلامرضا کریمی، فروتن گل آرا و همایون امیری اشاره کرد.

 

سرپرست دبیری فدراسیون بوکس تاکید کرد: این مسئله نشان می دهد که کرمانشاه همواره قطب بوکس ایران بوده و پتانسیل های این رشته ورزشی در کرمانشاه نهفته است.

 

وی اظهار امیدواری کرد، بااستفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های بوکس کرمانشاه، ایران در عرصه مدال آوری و حضور در میادین برون مرزی خوش بدرخشد.

 

در ادامه این مجمع منوچهر حاتمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نیز با ابراز خرسندی از همدلی موجود در جامعه بوکس استان، افزود: انتظار می‌رود با این اتحاد و همراهی، بوکس کرمانشاه با برنامه ریزی دقیق در بحث قهرمانی و مدال آوری تکانی بخورد.

 

وی تصریح کرد: اگر مسئولین بوکس استان با برنامه ریزی حرکت کنند، ما نیز همراه آنها خواهیم بود و در مسیر رشد و ترقی به آنها کمک خواهیم کرد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تاکید کرد: در بوکس کرمانشاه چهره های درخشانی حضور دارند که می توانند به ارتقاء جایگاه این رشته در کشور کمک کنند و اتفاقات خوبی را برای آن رقم بزنند.

 

وی در ادامه خواستار توجه به حوزه آموزش به ویژه در بخش داوری و مربیگری رشته بوکس در استان شد و گفت: امیدواریم هیات به این موضوع به عنوان یک اولویت نگاه کند.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد