تاريخ: ۱۴۰۲ يکشنبه ۷ خرداد ساعت ۱۸:۵۵ بازدید: 837      نظرات: 0      کد مطلب: 21247

حکم بدوی پرونده ۸۲ متهم شهرداری ارومیه صادر شد


رییس کل دادگستری آذربایجان غربی از صدور حکم بدوی پرونده شهرداری ارومیه در دادگاه کیفری ۲ ارومیه خبر داد و گفت: پرونده تخلفات و جرایم شهرداری ارومیه پس از وصول به دادگاه کیفری ارومیه در ۱۷ جلسه رسیدگی با حضور نماینده دادستانی، تمامی وکلا، متهمان و نماینده سازمان بازرسی برگزار و منتهی به صدور حکم اولیه دادگاه گردید.

به گزارش هاژه به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربایجان غربی، ناصر عتباتی روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: در این مرحله از دادرسی ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست ۸۲ نفر از متهمان را قرائت و سپس متهمان و وکلای آنها به صورت مفصل از اتهامات خود دفاع و دادگاه با اخذ نظریات تکمیلی کارشناسی رسیدگی را ادامه و پس از بررسی دقیق پرونده و اخذ آخرین دفاعیات متهمان حکم بدوی دادگاه در ۸۰ صفحه صادر گردید.

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی ادامه داد: طبق رای صادره مجازات‌های مشتمل بر حبس، شلاق، انفصال از خدمت، رد مال، بازگرداندن حقوق بیت المال و جزای نقدی درخصوص متهمان صادر شد.

عتباتی تاکید کرد: اطلاع رسانی در خصوص جزییات محکومیت‌ها پس از قطعیت حکم صادره خواهد بود و شایسته است اصحاب رسانه نیز الزامات قانونی را در این خصوص رعایت کنند.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد