تاريخ: ۱۴۰۲ دوشنبه ۲۰ شهريور ساعت ۱۹:۶ بازدید: 643      نظرات: 0      کد مطلب: 21840

صف‌کشی پلتفرم‌ها برای انتشار فیلم جدید کریستوفرنولان


 

سازندگان «اوپنهایمر» به کارگردانی کریستوفر نولان اعلام کرده‌اند که این فیلم به دلیل برخی صحنه‌های حاوی خشونت، برهنگی، مسائل جنسی و … رتبه R دریافت کرده. این درحالی است که بعضی پلتفرم‌های ایرانی اعلام کرده‌اند قصد دارند به زودی این فیلم را بارگذاری کنند.

 

فیلم جدید کریستوفر نولان به خاطر مسائلی از قبیل خشونت، برهنگی و مسائل جنسی با درجه‌ سنی بزرگسال یا همان R اکران می‌شود. بیست سال پیش فیلم «بی‌خوابی» این کارگردان هم با همین رده‌بندی سنی اکران شده بود.

 

نکته قابل توجه اینجاست که برخی پلتفرم‌های ایرانی در صفحه اولشان پوستر این فیلم را قرار داده‌ و نوشته‌اند به‌زودی آن را بارگذاری می‌کنند. وقتی خود سینماهای آمریکا برای تماشای این فیلم درجه‌بندی سنی قرار داده، واقعا چطور می‌شود آن را از پلتفرم‌های ایرانی پخش کرد؟

 

 در شرایطی که انواع‌واقسام سایت‌های مخصوص دانلود فیلم به صورت دوبله و زیرنویس وجود دارد که اثر را بدون کم‌وکاست و ممیزی در دسترس مخاطبان قرار می‌دهد، انتشار فیلمی با این شرایط از پلفترم‌های ایرانی عجیب است.

 

فیلم «اوپنهایمر»، به کارگردانی کریستوفر نولان بر اساس کتاب «پرومته آمریکایی، پیروزی و تراژدی جی رابرت اوپنهایمر» ساخته شده. داستان فیلم درباره زندگی جی رابرت اوپنهایمر، فیزیکدان آمریکایی است که به عنوان پدر بمب اتمی شناخته شده‌ و کیلین مورفی نقش او را در این فیلم بازی می‌کند.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد