تاريخ: ۱۴۰۲ پنج شنبه ۳۰ شهريور ساعت ۱۱:۱۹ بازدید: 682      نظرات: 0      کد مطلب: 21870

حضور دوباره هندبال کوردستان در لیگ برتر بانوان بعد از هفت سال


 

آخرین حضورشان در لیگ برتر هفت سال قبل بود و بعد از آن به لیگ دسته یک سقوط کردند ولی ناامید نشدند و جنگیدند تا فصل قبل دوباره به لیگ برتر رسیدند.

 

با اینکه هنوز حامی مالی ندارند ولی دل به دریا زده و از ۳۱ شهریور رقابت خود را با تیمهای حاضر در لیگ برتر هندبال بانوان کشور آغاز می‌کنند.

 

تیمی که فصل قبل با تمام توان جنگید و نایب قهرمان لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور شد، امسال می خواهد در لیگ برتر بجگند؛ سال ۱۳۹۶ هم در لیگ برتر بودند ولی به لیگ دسته یک سقوط کرد.

 

"حالا آماده تر از همیشه آماده ایم تا در لیگ برتر بمانیم و در رده های بالای جدول قرار بگیریم" این را سرمربی تیم هندبال باشگاه سنه دژ سنندج گفت و افزود: چند ماه اخیر تیم در اردوی آماده سازی بودند و امشب عازم بافق یزد هستیم.

 

پریا فرجی که ۱۲ سال در لیگ برتر کشور بازی کرده، افزود: اولین بازی ما با تیم بافق یزد، قهرمان فصل قبل لیگ برتر کشور خواهد بود و با همت و غیرتی که تیم استان دارد، می توانیم در این فصل حرف برای گفتن داشته باشیم.

 

وی اضافه کرد: تیمی که امسال بسته ایم یک تیم کاملا بومی است و ۲ ملی پوش کردستانی خانمها نگین رحمانی و هانیه شاه ویسی در ترکیب تیم قرار دارند.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد