تاريخ: ۱۴۰۲ چهارشنبه ۵ مهر ساعت ۱۰:۳۸ بازدید: 866      نظرات: 2      کد مطلب: 21901
آتش‌سوزی گسترده در تالار حمدانیه عراق

شمار قربانیان افزایش پیدا کرد


 
به گزارش هاژه، آتش‌ سوزی گسترده در یک تالار پذیرایی در حمدانیه عراق بیش ۱۰۰ کشته برجای گذاشت.
 
شب گذشته در یک مراسم عروسی در تالار پذیرایی حمدانیه استان نینوا عراق حریق ناشی از آتش‌بازی از سقف پی‌وی‌سی قابل اشتعال شروع شده و به سرعت به بخش‌های دیگر تالار پذیرایی سرایت کرد.
تاکنون در این حادثه هولناک بیش از ۱۱۴ نفر جان خود را از دست داده و ۲۵۰ نفر نیز مصدوم شده‌ که به مراکز درمانی نینوا و اقلیم کوردستان منتقل شدند.
استاندار نینوا به دلیل بروز این حادثه هولناک یک هفته عزای عمومی در عراق اعلام کرد.
به گفته برخی از منابع، عروس و داماد در سلامت کامل به سر می‌برند.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

کوله وار ۱۴۰۲/۷/۶
خدا صبربده به بازماندگان.کاش کاری از دستمون برمی اومد!نه برای اون عزیزان که ازدست رفتند بلکه برای بقیه که هستند واز این فجایع درس نمی گیرند...
اقا محض رضای خدا ...بیاید کمی برای جان بیشترارزش قائل بشیم..جان خودمون به ج...! جان دیگران رو به خطر نیاندازیم...نخرید اقا و نگذارید بچه هاتون هم سمت ترقه وفشفشه ودینامیت و....برن...بگذارید اینقدر گریه کنند تا خوابشون ببره...! چقدرمردم بیگناه باید کوربشن و کر که بفهمیم اتیش خطرناکه.چقدرخسارت ..چقدر جر خوردن...حالا فش ولعن ونفرین به عمه و.... هیچ...ترقه بازی رسم چینی هااست...نه ما...اونها یک میلیارد وچندصدمیلیون نفر هستند اقا...ده میلیون شون هم کور بشن بازم اووووه..کلی میمونه...هم باریک هستند وقلمی هم کوتاه...دو وجب قدشونه ...اصلا تیر و ترقه و ترکش بهشون نمیخوره
چهارشنبه سوری بهترین روز برای کاسب کارهااست.خیروبرکت همین جوری از اسمون می باره.بازارشلوغ همه سرگرم...اما اینجا تایکماه بعد چهارشنبه سوری باید هرروز از خمایزی شیرنی بخریم وکمپوت هلو....عیادت این ...عیادت اون...عیادت این....عیادت اون.
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حمیرا ۱۴۰۲/۷/۵
افسوس ازاینهمه بی احتیاطی افراد که باعث چنین حوادثی خواهد شد😞

نظر خود را براي ما ارسال كنيد