تاريخ: ۱۴۰۲ يکشنبه ۹ مهر ساعت ۱۲:۲ بازدید: 2154      نظرات: 2      کد مطلب: 21923
دومین جنایت در خوی در یک روز

قاتل همسر، خواهرزن و دخترش را به قتل رساند


به گزارش هاژه، فرمانده انتظامی خوی از وقوع قتل خانوادگی که منجر به کشته شدن ٣ زن در یکی از روستاهای شهرستان خوی شد خبر داد و گفت: قاتل در صحنه جرم دستگیر شد.
 سرهنگ کیومرث پاکدل در تشریح این خبر  افزود: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل با سلاح گرم، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
او افزود: با حضور کارآگاهان و بررسی صحنه قتل، مشخص شد که متاسفانه قاتل همسر، خواهرزن و  دختر خود را با استفاده از یک قبضه سلاح گرم به قتل رسانده است.
فرمانده انتظامی خوی با بیان اینکه قاتل در ساعت اولیه قتل دستگیر گردیده اعلام داشت: علت و انگیزه این قتل اختلافات خانوادگی بوده است.
سرهنگ "پاکدل" با ابراز تاسف از قتل به وقوع پیوسته و توصیه مردم به بالا بردن آستانه صبر و تحمل از شهروندان خواست: در صورت اطلاع از فعالیت افرادی که سلاح‌های غیرمجاز نگهداری می‌کنند سریعا موضوع را به ۱۱۰ اطلاع داده تا برخورد لازم با دارندگان سلاح‌های غیرمجاز صورت گیرد.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

Ali ۱۴۰۲/۷/۹
حتما ناموسی بودی و همه باهم دست داشتن اگه اینجوری بوده حق خودشون بوده
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

محمد فیض اللهی ۱۴۰۲/۷/۹
چرا آمار قتل و خود کشی در ایران و بخصوص مناطق فقیر نشین روز به روز در حال افزایش است ؟
چرا کسانی که ادعای کارشناسی و یا روانشناسی دارند و مسئولین در فکر فرو نمی‌روند.
گاهی دلایل به حدی واضع هست که انسان معمولی و کم سواد به ریشه و عمق آیت همه بدبختی ها پی برده ولی کسی که خود را مسئول و باسواد و دلسوز جامعه می‌داند، بی تفاوت و بدون اعلام نظر ساکت بوده و انگار نگران آینده این مردم نیست !!!؟؟؟؟

نظر خود را براي ما ارسال كنيد