تاريخ: ۱۴۰۲ سه شنبه ۲ آبان ساعت ۱۶:۳۶ بازدید: 1186      نظرات: 0      کد مطلب: 22044

مدیر کانال تیمارستان مجازی بوکان دستگیر شد


به گزارش هاژه، فرمانده انتظامی بوکان گفت: مدیر ۲۱ ساله کانال هتاک در این شهرستان شناسایی، دستگیر و تحویل مرجع قضایی شد.
سرهنگ موسی بهاری روز سه شنبه افزود: در پی پایش فضای مجازی توسط پلیس فتا و گزارش های واصله از شهروندان، مبنی بر فعالیت کانالی هتاک در بستر تلگرام، یکی از مدیران جوان این کانال که ۱۹ سال داشت، شناسایی، دستگیر و روانه زندان شد.
وی اضافه کرد: در تحقیقات اولیه از متهم دستگیر شده مشخص شد که او همدست دیگری دارد که از شهرستان متواری شده که با اعتراف متهم اول، ماموران اقدامات جدید خود را برای شناسایی مدیر دیگر کانال آغاز کرده و با بررسی های ویژه پلیسی، توانستند متهم ۲۱ ساله را شناسایی و دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی بوکان ادامه داد: متهم در تحقیقات انجام شده در مرکز پلیس اقرار کرد که به همراه یکی از دوستان خود کانال هتاک تلگرامی با نام «تیمارستان» راه اندازی و مدیریت کرده و بعد از دستگیری دوستش، از بوکان به مقصد شهرهای مرکزی کشور متواری شده بود.
سرهنگ بهاری با اشاره به اینکه متهم پس از تکمیل پرونده و معرفی به مرجع قضایی، روانه زندان شده است، اظهار کرد: کسانی که به هرشکل علیه آرامش و امنیت مردم اقدام کنند، بدانند که پلیس با همکاری دستگاه قضایی قاطعانه آنها را تا زمان دستگیری، رصد و پیگیری خواهد کرد.
به گزارش هاژه، متهمان این پرونده از طریق کانال تلگرامی با انتشار تصاویر خصوصی اقدام به تهدید، توهین و اهانت به بانوان به ویژه دختران جوان و نوجوان و اخاذی در قبال حذف تصاویر می کردند که موجب نگرانی شهروندان شده بود.
منبع: ایرنا 


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد